X
Ekonomik Krizde Birlikte Güçlüyüz
Görüntülenme Sayısı : 541

Ekonomik Krizde Birlikte Güçlüyüz

ABONE OL
14 Haziran 2024 09:34
Ekonomik Krizde Birlikte Güçlüyüz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz, çalışanlara hitaben, her türlü durumu birlikte paylaşma ve destek olma çağrısında bulundu. Başkan Filiz, çalışanların ekibe, işlerine, aşlarına ve kurumlarına sahip çıkmalarını istedi. Mali disiplin konusunda da önemli açıklamalarda bulunan Başkan Filiz, belediyenin mali dengesini korumanın önemine vurgu yaptı.

Başkan Filiz, belediye hizmet binasında ve diğer birimlerde görev yapan emekçilere belediyenin mali disiplinini anlattı. Ankara’da İller Bankası ile yapılan görüşmeler sonucunda Efes Selçuk Belediyesi’nin mali disipline sahip bir belediyecilik anlayışıyla öne çıktığı belirtildi. Başkan Filiz, çalışanların da bu başarıya katkı sağladığını ifade etti.

Türkiye’deki ekonomik krizin yerel yönetimleri etkilediğini söyleyen Başkan Filiz, belediyelerin mali zorluklarla karşı karşıya olduğunu belirtti. Ancak bu zorlu süreci birlikte aşacaklarını vurgulayan Filiz, çalışanlardan destek istedi. Ekonomik dengesizlikler nedeniyle belediyelerin gelirlerinde azalmalar yaşandığını ifade eden Filiz, olumlu ve olumsuz süreçleri birlikte paylaşma gerekliliğine değindi.

Başkan Ceritoğlu Sengel ise Selçuk Belediyesi bünyesindeki çalışan sayısının 590 olduğunu açıkladı. KHK’lı, memur ve kadrolu işçilerle çalıştıklarını belirten Ceritoğlu, çalışanlara güvenlerini ve sorumluluk bilincini vurgulayarak, aile gibi birlikte hareket etme ve dayanışma mesajını iletti. Her gün iş üreterek, güven ve huzur dolu bir ortamda çalışmayı hedeflediklerini söyleyen Ceritoğlu, çalışanların birbirlerine saygı ve desteklerini sürdürmelerini beklediklerini ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.