X
Filiz Ceritoğlu Sengel: Belevi’ye Coşkuyla Yürüdü
Görüntülenme Sayısı : 41

Filiz Ceritoğlu Sengel: Belevi’ye Coşkuyla Yürüdü

ABONE OL
28 Mart 2024 12:05
Filiz Ceritoğlu Sengel: Belevi’ye Coşkuyla Yürüdü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belevi’ye bayraklar ve kornalar eşliğinde coşkulu bir şekilde ulaşan konvoy, miting alanına davul zurna eşliğinde yürüyerek giriş yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efes Selçuk Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, konuşmasında siyasetin kişilere saldırı yerine hizmet üretme amacıyla yapılması gerektiğini vurgulayarak, Belevi Belediyesi’ni borç batağından çıkararak ayağa kaldırdıklarını ve hizmet ürettiklerini belirtti.

Siyasi çizgisi hakkında konuşan Başkan Sengel, halkın yaralarına merhem olmaya çalıştıklarını ve Belevi’deki projeleriyle insanlara hizmet etmeyi amaçladıklarını dile getirdi. Belevi’ye ekmeği fırını, yol ve köy meydanı düzenlemeleri gibi projeleri hayata geçirmeyi planladıklarını açıkladı. Belediyenin vatandaşlara en yakın hizmet kurumu olduğunu belirten Başkan Sengel, partizanlık yapmadan halka hizmet etme amacıyla çalıştıklarını ifade etti.

CHP’nin köklü bir çınar olduğunu belirten Filiz Başkan, partinin tüm eski ve yeni üyeleriyle birlikte hareket ettiklerini ve Belevi’nin sorunlarına çözüm bulmaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Sengel, projelerini anlatırken Belevi halkını sık sık selamladı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerlerine sahip çıkacaklarını vurguladı.

Seçimin ardından hızlı bir şekilde çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Başkan Sengel, Belevi’de kadınlar, çocuklar, emekliler ve diğer vatandaşlarla ilgili düzenlemeler yapacaklarını söyledi. Partinin saygı ve sevgi temelinde hizmet üreteceğini belirten Başkan Sengel, Belevi’nin geleceği için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi. Konuşmasının sonunda Belevi halkını sahnede selamlayan Başkan Sengel, araç konvoyu eşliğinde miting alanından ayrıldı.

Filiz Başkan’ın hizmet ve sevgi temelli yaklaşımıyla, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Belevi’deki köklü çınarını devam ettirmeyi hedeflediği görüldü. Ayrıca, Belediye Başkanı Sengel, halkın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler geliştirip uygulayarak Belevi’nin kalkınmasına katkı sağlamayı amaçladıklarını açıkladı. Alanda yer alan eski ve yeni partililerle birlikte hareket ederek, Belevi’nin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım sergiledi. Başkan Sengel’in seçim sonrası da hızla çalışmalarına devam edeceklerini belirtmesi, Belevi halkına olan sorumluluklarının bilincinde olduklarını gösterdi. Sonuç olarak, Başkan Sengel’in Belevi’ye hizmet etme azmi ve kararlılığı, mitingdeki konuşmasında açık bir şekilde ortaya konuldu.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.