X
Gaziemir Belediyesi işbirliği ile iş bulma fırsatı!
Görüntülenme Sayısı : 41

Gaziemir Belediyesi işbirliği ile iş bulma fırsatı!

ABONE OL
24 Nisan 2024 19:47
Gaziemir Belediyesi işbirliği ile iş bulma fırsatı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziemir Belediyesi, işverenler ile iş arayanlar arasında köprü olmaya devam ediyor. İşsizlik sorununun çözümüne katkı amacıyla oluşturulmuş olan CV Bank sayesinde firma, işletme ve holdinglerin insan kaynakları müdürleri ile işbirliği yaparak, personel ihtiyaçlarını karşılayan Gaziemir Belediyesi, bu kez de Sarnıç’ta faaliyet gösteren Sirius Elektronik firmasının çalışan arayışı için vatandaşlara çağrı yapmaktadır. Firma bünyesinde üretim personeli, depo personeli, elektronik imalat ve montaj personeli, kalite sistem sorumlusu lehim operatörü ve elektronik makine operatörü genel üretim personeli pozisyonlarında çalışmak isteyen vatandaşların katılması beklenen toplu iş görüşmesi, 26 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Gaziemir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşecektir. Ayrıca Gaziemir Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; başvuracak erkek ve kadın adayların 18 – 35 yaş aralığında olması ve en az lise mezunu olması gerektiği belirtilmiştir.

Sosyal projeleriyle yurttaşların yanında olan Gaziemir Belediyesi, CV Bank biriminde verdiği hizmetle iş arayışındaki yurttaşlara destek olmaktadır. CV Bank biriminde özel bir yazılımla kayıt altına alınan yurttaşların özgeçmişleri, personel arayan firmalarla paylaşılmaktadır. Verdiği kariyer danışmanlık hizmeti ile iş arama sürecinde olan vatandaşların hedefledikleri işe ulaşmalarına ve kariyer planlaması yapmalarına yardımcı olan CV Bank, düzenlediği toplu iş görüşmelerinde iş arayanlarla, işletmeleri bir araya getirmektedir. CV Bank’ta özgeçmiş oluşturmak isteyen yurttaşlar, Gaziemir Belediyesi Ana Hizmet Binası ile Sarnıç Hizmet Binası’ndaki birimi ziyaret ederek ya da çevrim içi kayıt oluşturabilmektedir. CV Bank, belediyenin mobil uygulaması ve e-belediye üzerinden de hizmet vermektedir. İş arayan vatandaşlar CV Bank’a Ios ve Android işletim sistemine sahip tabletleri ve cep telefonları aracılığıyla başvuru yapabilmektedir. Vatandaşlar e-belediye ve mobil uygulamayı kullanarak yeni CV kaydı oluşturabilmekte, sistemdeki mevcut özgeçmişini güncelleyebilmektedir. Kolay bir şekilde özgeçmiş oluşturmayı sağlayan sistem, personel arayan firmaların da CV sorgulamasına imkân tanımaktadır. CV Bank’a 0232 999 0251 dahili 5050 – 5528 ve 2425 (Sarnıç) numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.