X
Güzelbahçe Belediyesi’nden Sahil Temizliği ve Düzenleme çalışması
Görüntülenme Sayısı : 433

Güzelbahçe Belediyesi’nden Sahil Temizliği ve Düzenleme çalışması

ABONE OL
10 Haziran 2024 15:34
Güzelbahçe Belediyesi’nden Sahil Temizliği ve Düzenleme çalışması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güzelbahçe Belediyesi, yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte sahilleri vatandaşların daha rahat bir şekilde kullanabilmesi için çalışmalarını hızlandırdı. Sahil projesi son aşamaya gelirken Belediye Başkanı Mustafa Günay, müdürler, amirler, spor eğitmenleri, personeller ve muhtarlar ile birlikte sahil temizliği ve plaj düzenleme çalışmalarına başladı. Mustafa Günay, halkın sahillerin gerçek sahibi olduğunu vurgulayarak, sahillerin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması gerektiğini belirtti. 800 metrelik sahil şeridinin neredeyse tamamlandığını ve halka açık hale getirildiğini ifade eden Günay, plaj konumuna getirilen pazar alanının temizliğine katılarak, sahil düzenlemelerinin yanı sıra çevre temizliğine de özen gösterdiklerini dile getirdi.

Günay, sahillerin ranta değil halka açık olması gerektiğini vurgulayarak, Güzelbahçe’nin tüm sahillerinin halkın kullanımına açık olduğunu belirtti. Belediye personeli ve muhtarlar ile birlikte yapılan temizlik ve düzenleme çalışmalarının Güzelbahçe için önemli olduğunu söyleyerek, emek veren herkese teşekkür etti. Sahillerin her noktasından halkın yararlanabilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Günay, halkın sahilleri benimseyerek, koruması gerektiğini ifade etti.

Güzelbahçe Belediyesi’nin halkın memnuniyetini ön planda tutarak, sahil kullanımı konusunda üzerine düşen görevi yerine getirmeye kararlı olduğunu belirten Günay, plaj temizliği ve düzenlemesine olan katkılarından dolayı tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Halkın sahillere sahip çıkmasını, belediye çalışmalarına destek olmasını ve sahillerin doğal güzelliklerini korumasını bekleyen Günay, Güzelbahçe’nin her sokağının, her köşesinin daha temiz ve yaşanabilir bir hale gelmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Güzelbahçe’nin sahillerinin güzelleşmesi ve vatandaşların rahatça zaman geçirebileceği alanlar haline gelmesi için çalışmaların aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.