X
Hamza Dağ: Basmane Çukuru’nu çözmek için çalışacağız
Görüntülenme Sayısı : 58

Hamza Dağ: Basmane Çukuru’nu çözmek için çalışacağız

ABONE OL
30 Mart 2024 08:33
Hamza Dağ: Basmane Çukuru’nu çözmek için çalışacağız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarını sürdürmektedir. Dağ, Kiraz’dan başlayan otobüsle seçim turunu gerçekleştirmiş ve Cumhur İttifakı Kiraz Belediye Başkan Adayı Saliha Özçınar Kutlu ile birlikte hemşehrilerini selamlamıştır. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Dağ, daha sonra Beydağ, Ödemiş ve Tire ilçelerinde de seçim otobüsüyle seçmenlerini ziyaret etmiştir.

Hamza Dağ, ziyaretler sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlamış ve İzmir’in önemli konularından biri olan Basmane Çukuru’na dikkat çekmiştir. Dağ, Bergama’da Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) başkanıyla görüştüğünü ve Basmane Çukuru’nun İzmir’in kanayan yaralarından biri olduğunu belirtmiştir. Görüşmenin olumlu geçtiğini ve önümüzdeki 5 yıl içinde Basmane Çukuru’nda önemli adımlar atacaklarını düşündüğünü ifade etmiştir. Dağ, çalışmalarının sonucunda Basmane Çukuru sorununu çözmeyi amaçladıklarını belirtmiştir.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, gece saatlerine kadar Bayındır, Torbalı, Menderes, Kemalpaşa ve Konak ilçelerinde de çalışmalarına devam edeceğini açıklamıştır. Dağ, seçim sürecinde halkın ilgisini çekmeye devam etmekte ve İzmir’in çeşitli ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini ve hedeflerini paylaşmaktadır.

Dağ, seçim öncesinde çeşitli ilçeleri ziyaret ederek destek arayışında bulunmaktadır. İzmir’in geleceğine dair umutların yeşerdiği bu dönemde, Hamza Dağ’ın halka olan yaklaşımı ve projeleri dikkat çekmektedir. Dağ, seçim sürecinde Basmane Çukuru gibi önemli konulara da değinerek, İzmir’in sorunlarına çözüm getirmeyi hedeflemektedir. Dağ, seçim turunu sürdürürken halkın desteğini kazanmaya ve İzmir için çalışmaya devam edeceğini vurgulamaktadır. İzmir’in önemli bir değeri olan Basmane Çukuru’nun çözümü için Dağ’ın ve ekibinin kararlılığı herkes tarafından takdirle karşılanmaktadır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.