X
Hamza Dağ: “İzmir’e Hizmet Etmeye Hazırız”
Görüntülenme Sayısı : 49

Hamza Dağ: “İzmir’e Hizmet Etmeye Hazırız”

ABONE OL
26 Mart 2024 16:22
Hamza Dağ: “İzmir’e Hizmet Etmeye Hazırız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı Izmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Dağ, Tire’de başlayan ziyaretlerine Türkiye’nin en büyük açık hava pazarlarından biri olan Tire Salı Pazarı’nda devam etti. Burada esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Dağ, onların taleplerini dinledi. Ayrıca çocuklara oyuncaklar dağıttı ve ailelerle hatıra fotoğrafları çektirdi. Bir vatandaşın su faturalarının yüksek gelmesinden şikayetçi olması üzerine, Dağ 1 Nisan’dan itibaren su fiyatlarında yüzde 50 bir indirim yapacaklarını söyledi.

Hamza Dağ, Tire halkıyla kurduğu iletişimden memnun olduğunu belirtirken, Tire’nin kendisi için özel bir yeri olduğunu ve buranın milletvekilliğini 4 dönem boyunca yaptığını ifade etti. Dağ, halkın gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok memnun olduğunu ve seçimlerde güzel bir sonuç alacaklarına inandığını söyledi. İzmir’in hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Dağ, 30 ilçenin tamamında ve büyükşehirde, halkın daha fazla hizmet edecek adaya yöneleceğine inandığını dile getirdi. Ayrıca birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, hedeflerine birlikte ulaşacaklarına inancını paylaştı.

Hamza Dağ’ın sahada yaptığı çalışmaların yoğunluğundan bahsedilirken, projeler üzerinde durduğu ve 60 gündür halka bu projeleri anlattığı belirtildi. Aynı şekilde ilçe belediye başkan adaylarının da projeleri hakkında konuştukları ve her birinin değerli olduğu vurgulandı. Dağ, adaylarının güçlü olduğunu ve seçimlerde başarılı olacaklarına inandığını belirtti.İzmir’in yerel yönetimde hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Dağ, ayrımcılığa karşı olduklarını ve birlikte çalışarak hedeflerine ulaşacaklarını belirtti.

Hamza Dağ, Tire’deki ziyaretlerinin ardından bir sonraki programa geçmek üzere ayrıldı. Seçimlere kadar devam edecek olan çalışmalarında halkla bir araya gelerek projelerini anlatmaya devam edecek olan Dağ, izlenilen yolu birlik ve beraberlikle tamamlayacaklarını ifade etti. İzmir’in her yönden gelişimini sağlamak amacıyla halkın desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Dağ, güven ve destekleri için teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.