X
Hamza Dağ: “Projeleri konuşalım, başlayalım!”
Görüntülenme Sayısı : 32

Hamza Dağ: “Projeleri konuşalım, başlayalım!”

ABONE OL
30 Mart 2024 00:05
Hamza Dağ: “Projeleri konuşalım, başlayalım!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hamza Dağ, Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çiğli’de düzenlenen bir programda konuşan Dağ, insanların kafasını projelere odaklanmaları gerektiğini belirtti. Programa AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ve diğer yerel yöneticiler de katıldı.

Dağ, İzmir’e ekonomik fayda sağlayan her kesimi desteklediklerini vurgularken, geçmişteki milletvekilliği sürecinde birçok talebi hayata geçirme fırsatı bulduklarını söyledi. Özellikle İzmir’in altyapı projelerine hız verdiklerini ifade eden Dağ, şehrin sorunlarını çözmek için titizlikle çalıştıklarını belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında her kesimden insanla buluşarak projelerini anlattıklarını söyleyen Dağ, şehrin çeşitli sorunlarına çözüm önerileri sunduklarını dile getirdi. Ulaşımdan altyapıya, dönüşümden kültüre kadar her alanda şehre katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmeyi hedeflediklerini aktardı.

İzmir’in en önemli sorunlarından biri olan İZBAN’ın yer altına alınması gerektiğini savunan Dağ, bu projenin şehre büyük fayda sağlayacağını ifade etti. Diğer rakip adaylara ise projeleri ve çözüm önerilerini tartışmaya açık olduklarını belirterek, belediye başkanlığı için yapıcı bir yarışa davet etti.

Programın sonunda Hamza Dağ’a takdim edilen hediye ile son bulurken, İzmir’in çeyrek büyüme oranını arttırarak şehrin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi amaçladıklarını söyledi. Dağ, “Biz İzmir’iz, bu işleri başarabiliriz” sloganıyla seçim çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.