X
Hamza Dağ ve CHP Kadroları İzmir’de Karşılaştı!
Görüntülenme Sayısı : 25

Hamza Dağ ve CHP Kadroları İzmir’de Karşılaştı!

ABONE OL
22 Mart 2024 19:13
Hamza Dağ ve CHP Kadroları İzmir’de Karşılaştı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle Konak ilçesinde yoğun bir program izleyen Dağ, bugün Mithatpaşa Caddesi’ni ziyaret etti. Cadde üzerinde yürüyerek esnafı tek tek ziyaret eden Dağ, onların taleplerini dinledi ve hatıra fotoğrafları çektirdi. Buradan sonra Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçen Dağ, seçim çalışmalarına devam etti.

Bu sırada CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay da aynı caddede seçim çalışmalarını sürdürüyordu. Özel ve beraberindeki heyet, konvoylarıyla vatandaşı ve esnafı selamlıyorlardı. Otobüs üzerinden yapılan selamlamalarda renkli görüntüler oluşurken, Hamza Dağ ve beraberindekiler de CHP heyetine el sallayarak karşılık verdi. Vatandaşlar da bu dostane karşılaşmayı olumlu karşıladılar.

Hamza Dağ ve CHP heyetinin karşılaşması, seçim atmosferine renk kattı ve demokratik bir yarışın göstergesi olarak değerlendirildi. Her iki aday da demokratik bir şekilde seçmenleriyle buluşarak projelerini anlatma fırsatı buldu. Seçim çalışmalarının bu şekilde devam etmesi, seçmenin farklı görüşleri dinlemesi ve kararını vermesi açısından önemli bir adım olarak görüldü.

Hamza Dağ, seçim çalışmalarında yaptığı ziyaretlerde vatandaşların karşısına bizzat çıkarak onların taleplerini dinlemeye büyük önem veriyor. İzmir’in çeşitli ilçelerinde esnaf ziyaretleri, mahalle toplantıları ve etkinliklere katılarak seçmenle doğrudan iletişim kuruyor. Özellikle Konak ilçesinde ve bugün ziyaret ettiği Mithatpaşa Caddesi’nde oldukça yoğun bir program izleyen Dağ, seçmenin taleplerini dikkate alarak projelerini hayata geçirmeyi vaat ediyor.

Özetle, İzmir seçimlerinde adaylar arasındaki rekabet demokratik bir ortamda devam ediyor. Hamza Dağ ve Özgür Özel’in karşılaşması, seçim atmosferine renk katarken, seçmenin farklı görüşleri dinleyerek karar verme sürecine katkı sağlıyor. Her iki aday da seçmenle doğrudan iletişim kurarak projelerini anlatmaya devam ediyor. Sonuçların ise sandıkta belirleneceği ve demokrasinin gereği olarak kabul edildiği vurgulanıyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.