X
Hamza Dağ’dan Özgür Özel’e: “Seçim Korkusu Var”
Görüntülenme Sayısı : 26

Hamza Dağ’dan Özgür Özel’e: “Seçim Korkusu Var”

ABONE OL
27 Mart 2024 02:41
Hamza Dağ’dan Özgür Özel’e: “Seçim Korkusu Var”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kendisine yönelik açıklamalarına karşılık verdi. Dağ, İzmir’de gerçekleştirdiği programlar kapsamında basın toplantısında Özel’in 10 defa adını telaffuz ettiğini belirterek, seçime yaklaştıkça Özel’in endişe ve paniğinin artacağını ifade etti. Dağ, seçim öncesi İzmir’de halkla bir araya gelerek çalışmalarını sürdürdüğünü ve seçim atmosferini bayram havasında yaşatacaklarını vurguladı.

Torbalı ilçesindeki Ayrancılar Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Hamza Dağ, Özgür Özel’in CHP’nin İzmir oyları konusunda panik içinde olduğu yönündeki açıklamalarına cevap verdi. Dağ, seçime kadar İzmir’de halkla bir araya gelerek çalışmalarını sürdüreceğini ve seçim sürecini bayram havasında geçireceklerini belirtti. Dağ, Mithatpaşa Caddesi’nde Özel ve ekibiyle karşılaştıklarını ve kendilerini otobüsten selamlayarak geçtiklerini dile getirerek seçim çalışmalarına devam edeceklerini açıkladı.

Özgür Özel’in İzmir’e ziyaretleri sırasında kendisiyle ilgili açıklamalarda bulunduğunu belirten Hamza Dağ, bu açıklamaları esprili bir şekilde ele aldıklarını ve seçim sürecinde yaşanabilecek durumları önemsiz bulduklarını ifade etti. Dağ, Özel’in seçime yaklaştıkça kendisine olan sevgisinin arttığını ve endişe içine girdiğini düşündüğünü belirtti. Dağ, CHP Genel Başkanı’nın seçime kadar farkındalık oluşturmak için kendisine yönelik söylemlerini artırdığını ve İzmirlilerin tercihinin belirleyici olacağını vurgulayarak sevgi ve desteklerini sürdüreceğini söyledi.

Sonuç olarak, Hamza Dağ, seçim çalışmalarını sürdürürken, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kendisine yönelik endişelerinin arttığını belirtti. Dağ, seçime kadar İzmir’de halkla bir araya gelerek çalışmalarına devam edeceğini ve seçim atmosferini bayram havasında yaşatacaklarını ifade etti. Dağ, Özel’in sevgi ve desteğini sürdüreceğini belirterek seçim sürecinde halkın tercihine saygı duyacaklarını dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.