X
İlginç Görüntü: Binicilik Antrenörü Oy Kullanmaya Atıyla Gitti!
Görüntülenme Sayısı : 43

İlginç Görüntü: Binicilik Antrenörü Oy Kullanmaya Atıyla Gitti!

ABONE OL
31 Mart 2024 14:36
İlginç Görüntü: Binicilik Antrenörü Oy Kullanmaya Atıyla Gitti!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün Türkiye genelinde milyonlarca vatandaş, yerel yöneticilerini belirlemek için sandığa gitmiştir. Ancak İzmir’in Bornova ilçesinde, binicilik antrenörlüğü yapan 48 yaşındaki Faruk Ceren, oy kullanmaya atıyla gitmesiyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha önce Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2. tur oylamasında atıyla oy kullanan Ceren, bu kez oy kullanacağı Yaka Şengül Mustafa Karaca İlkokulu’na at üstünde gitmiştir. Öğrencisi olan 12 yaşındaki Karya Kulapa da ona eşlik etmiştir ve Karamel ve Kara İnci adlı atlarıyla birlikte okula gitmişlerdir. Faruk Ceren, sandıkta oyunu kullanarak demokratik haklarını yerine getirmiştir.

Faruk Ceren, atlarıyla seçim gününde objektiflere poz verirken, “Demokrasinin gerekliliklerini bir kez daha yerine getirmek için buradayız. Seçim herkes için hayırlı uğurlu olsun. Burada atları ön plana çıkarmak istiyorum. Farkındalığı bir kez daha yansıtmak için bu güzel canlıları herkes sevsin istiyorum” demiştir. Ceren’in bu renkli ve dikkat çekici tercihi, seçmenlere unutulmaz bir anı bırakmıştır.

Öte yandan, Faruk Ceren’in öğrencisi olan Karya Kulapa da bu deneyimden oldukça mutlu olduğunu belirtmiştir. Ceren’den eğitim aldığı için kendini şanslı hissettiğini ve atlarla birlikte okula gitmenin kendisi için heyecan verici bir deneyim olduğunu söylemiştir. Bu olay, sıradan bir seçim gününde yaşanan renkli ve eğlenceli bir anı olmuştur.

Ceren ve öğrencisi, Yaka Mahallesi’nde bulunan Yaka Şengül Mustafa Karaca İlkokulu’nda oy kullandıktan sonra atlarıyla geri dönmüşlerdir. Bu sıra dışı ve ilginç olay, seçim gününe renk katmış ve insalara farklı bir bakış açısı sunmuştur. Faruk Ceren ve öğrencisi Karya Kulapa, atlarıyla sandık başına kadar gitmeleriyle seçim gününde unutulmaz bir anı bırakmışlardır.

Sonuç olarak, Faruk Ceren ve öğrencisi Karya Kulapa’nın atlarıyla seçim gününde oy kullanmaları, Türkiye’de renkli ve ilginç bir olaya dönüşmüştür. Bu olay, demokratik hakların kullanılmasının yanı sıra, hayvan sevgisini ve farkındalığını da vurgulamıştır. Faruk Ceren’in atlarıyla oy kullanması, seçim gününe farklı bir bakış açısı getirmiştir ve insanlara unutulmaz bir anı yaşatmıştır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.