X
İmamoğlu Anadolu yakasında!
Görüntülenme Sayısı : 46

İmamoğlu Anadolu yakasında!

ABONE OL
30 Mart 2024 17:04
İmamoğlu Anadolu yakasında!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin Anadolu Yakasındaki adaylarıyla birlikte seçim turuna çıktı. İmamoğlu, Tuzla, Pendik, Kartal ve Maltepe belediye başkan adaylarıyla ilçelerinde halkla buluştu. Kartal turu sırasında, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İmamoğlu, Kuvayı Milliye kahramanı Kartallı Kazım Meydanı’nda bir konuşma yaptı. Konuşmasında seçimin kocaman bir ittifakın seçimi olduğunu vurgulayan İmamoğlu, halk ittifakı, İstanbul ittifakı, vicdan ittifakı ve haysiyet ittifakının önemine değindi.

İmamoğlu, 5 yıldır İstanbul’un yönetiminde bulunan israfçı ve ihanetçi zihniyete karşı, tasarruf yaparak, bereket getirerek, insan ayırt etmeyen ve partizanlığı reddeden bir yönetim anlayışını benimsediklerini belirtti. Bu seçimin, İstanbul yönetiminin geleceğini belirleyeceğini ifade eden İmamoğlu, halkın tercihlerinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, Kartal Meydanı’nda ‘Saatleri kurun gidiyor Murat Kurum’ yazılı bir dövizi okurken yaptığı esprili yorumla vatandaşları güldürdü.

Kartal turu boyunca, İmamoğlu ve adaylar halkın sorunlarını dinleyerek, çözüm önerileri sunarak seçmene projelerini anlattılar. Vatandaşlarla birebir iletişim kuran İmamoğlu, onların taleplerini dikkate alarak, belediyecilik anlayışlarını anlattı. Seçim turu sırasında İmamoğlu, CHP’nin Anadolu Yakası adaylarıyla birlikte birçok vatandaşla buluştu ve fotoğraf çektirdi. Tur boyunca İmamoğlu’nun karşılaştığı ilgi ve sevgi, halkın belediye başkanından beklentilerini yansıttı.

İmamoğlu, seçim turu sonunda yaptığı açıklamada, halkın destek ve güvenini hissettiklerini, sahada aldıkları geri dönüşlerin kendilerini motive ettiğini belirtti. CHP’nin Anadolu Yakası adaylarıyla birlikte gerçekleştirdikleri seçim turunun verimli geçtiğini ifade eden İmamoğlu, halkla doğrudan temas kurmanın önemine vurgu yaptı. Seçim sürecinde halkla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyip çözüm önerileri sunacaklarını söyleyerek, İstanbul’un geleceği için projelerini anlattı. İmamoğlu ve CHP’nin Anadolu Yakası adayları, seçim çalışmalarına devam edeceklerini ve halkın desteğini almaya devam edeceklerini belirttiler.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.