X
INO Networks Group, Haftada 4 Gün Çalışma Modeline Geçiyor ve Bir İlk Gerçekleştiriyor!
  • Hızır Basın
  • Ekonomi
  • INO Networks Group, Haftada 4 Gün Çalışma Modeline Geçiyor ve Bir İlk Gerçekleştiriyor!
Görüntülenme Sayısı : 6

INO Networks Group, Haftada 4 Gün Çalışma Modeline Geçiyor ve Bir İlk Gerçekleştiriyor!

ABONE OL
9 Mart 2024 04:42
INO Networks Group, Haftada 4 Gün Çalışma Modeline Geçiyor ve Bir İlk Gerçekleştiriyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

INO Networks Group, Türkiye’de benzer iş zihniyetini paylaşan paydaşların bağlantı kurmalarını sağlayan platformlar yöneten ve etkinlikler düzenleyen bir şirkettir. 2009 yılında kurulan şirket, Türk sermayesi ve girişimciliğiyle Freight Forwarders (Taşıma işleri organizatörleri) şirketleri için ilk acente ağı organizasyonunu oluşturarak uluslararası pazarda önemli bir konuma gelmiştir. Şirketin İzmir’de yerleşik olduğu ve büyümeye devam ettiği bilinmektedir.

INO Networks Group, motto olarak “küçük, çevik ve karlı” prensibini benimseyerek haftada 4 gün çalışma modeline geçiş yapmıştır. Şirket, insan kaynakları politikasını organizasyonların misyon, vizyon ve stratejik hedeflerine destek olacak şekilde oluşturduğunu belirtmektedir. Şirket politikalarının temelini ise insana değer ve bilgiye önem verme, objektif değerlendirme, fırsat eşitliği, mutlu ekip arkadaşları, çalışanların yönetim ve karar süreçlerine katılımı, gelişimi teşvik, sürekli eğitim gibi ilkeler oluşturmaktadır. Kadın ve anne dostu bir yaklaşım benimseyen şirket, çalışanların kariyer, sağlık ve emeklilik konularında desteklenmesini hedeflemektedir.

INO Networks Group ekibi, uçtan uca dijitalleşme konusunda verdikleri iş kararına, disiplin ve sorumluluk bilincine sahip personellerine borçlu olduklarını ifade etmektedir. Şirket, personelini benzersiz kurum kültürü ile yetiştirmekte ve yazılım ekiplerini kurarak yerli yazılımları alt yapılarına uygulamaktadır. Ayrıca, çalışanlar için sağlıklı, güvenli ve keyifli çalışma ortamı ve koşulları sağlamakla birlikte birçok uygulama ile iş hayatında öncü bir rol üstlenmektedir.

INO Networks Group, kıdemli personeli için haftada Cuma günleri evden çalışma ve akabinde çalışmama uygulamasını başlatmış olup, Mart ayından itibaren bütün personeli için bu uygulamayı genişleteceğini duyurmuştur. Şirket, bütün uygulamalarda personelin haklarının korunduğunu vurgulamaktadır. İngilizce bilen ve kariyer hedefleri olan adayların şirketin kariyer sitelerindeki açık pozisyonlara başvurabilecekleri bilgisi de paylaşılmıştır. Bu detaylara www.inonetworksgroup.com adresinden ulaşılabilir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.