X
Izmir Belediye Başkanı Tugay İlçe Başkanları İle Toplantı Yaptı
Görüntülenme Sayısı : 35

Izmir Belediye Başkanı Tugay İlçe Başkanları İle Toplantı Yaptı

ABONE OL
2 Nisan 2024 17:07
Izmir Belediye Başkanı Tugay İlçe Başkanları İle Toplantı Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, yeni seçilen ilçe belediye başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Belediye hizmetleri ile ilgili beklentilerin ve ileriye dönük çalışmaların ele alındığı toplantıda konuşan Tugay, mazbataların alınmasının ardından düzenli koordinasyon toplantıları yapacaklarını belirtti. İzmir’in adalet, liyakat ve eşit hizmet prensipleriyle yönetileceğinin altını çizen Tugay, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilen ilçe belediye başkanlarıyla yapılan toplantıda mevcut durumun değerlendirildiğini ve gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını açıkladı. Toplantı sonrası basın açıklaması yapan Tugay, bu toplantının bir ön koordinasyon niteliğinde olduğunu ve mazbatalar alındıktan sonra ilçe belediye başkanlarıyla resmi olarak bir araya gelmeyi planladıklarını ifade etti. Tugay, ilçe belediye başkanlarının çalışmaya çok istekli olduklarını belirterek, halkla iyi ilişkilerin devam edeceğini ve vaatlerin gerçekleştirileceğini söyledi.

Başkan Tugay, mazbatayı aldıktan sonra öncelikle hızlı eylem planı çerçevesindeki işlerin hayata geçmesi için talimat vereceğini dile getirdi. Ayrıca, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in seçim başarısını kutlamak için İzmir’e geleceğini aktaran Tugay, Özel’in başarısının partisi için olduğunu ve kendisini İzmirli olarak gördüklerini belirtti. Özel’in ziyaretinin tarihinin henüz net olmadığını ancak hafta sonuna doğru gerçekleşebileceğini paylaştı.

Başkan Tugay, Özgür Özel’in seçim sürecindeki performansını takdirle karşıladı ve gelecekte yapılacak çalışmalarda destek olacaklarını vurguladı. Tugay, Özel’i en kısa zamanda İzmir’de ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ve birlikte kutlayacaklarını ifade etti. İzmir’de gerçekleşen toplantıda alınan kararlar doğrultusunda, ilçe belediyelerinin uyumlu bir şekilde çalışarak vatandaşların en iyi belediyecilik hizmetini almasının sağlanacağı belirtildi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.