X
İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay Mücadele İçin Çağrı yapıyor
  • Hızır Basın
  • Gündem
  • İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay Mücadele İçin Çağrı yapıyor
Görüntülenme Sayısı : 55

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay Mücadele İçin Çağrı yapıyor

ABONE OL
26 Mart 2024 21:35
İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay Mücadele İçin Çağrı yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay, seçimlerin yaklaştığı bir dönemde yapılan halk buluşması etkinliğinde seçmenlere seslendi. Tugay seçimlerin Türkiye’ye bir mesaj verme fırsatı olduğunu belirterek, “İzmir İzmirlilerindir. Rantçıların, yalancıların, yasakçıların değil” dedi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel de Çiğli’de düzenlenen halk buluşmasına katılarak destek verdi. Toplantıya birçok CHP yöneticisi ve partili de iştirak etti.

Çiğli Belediye Başkan adayı Onur Emrah Yıldız, seçimde halkın iradesine vurgu yaparak, halkın demokrasiden yana olacağına inandıklarını ifade etti. CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tugay ise seçime bir hafta kala yapılacak yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, halktan güç alarak mücadele etmeye devam edeceklerini belirtti.

Tugay, seçim öncesinde yaptığı konuşmada, ülkenin birliği, beraberliği, barışı için mücadele ettiklerini vurgulayarak, AKP iktidarının yıpranmışlığını ve yozlaşmışlığını eleştirdi. Tugay, Türkiye’nin demokrasi ve özgürlükler konusunda yaşadığı sıkıntılara dikkat çekti ve halkın bu duruma dur demesi gerektiğini söyledi.

Halkın gücünün önünde hiç kimsenin duramayacağını belirten Tugay, adaylığını ve halka olan sorumluluğunu vurgulayarak, seçimlerin sonucunun tüm Türkiye’ye bir mesaj olacağını ifade etti. Tugay, seçimlerden büyük bir başarıyla çıkacaklarını ve İzmir’e hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını taahhüt etti.

Tugay, seçildiği takdirde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şehrin en üst düzey yöneticilerinden biri olacağını belirtti. Tugay, şehri aldığı gibi 10 kat daha iyi bir şekilde bırakacağını ve halkın güvenini boşa çıkarmayacağının sözünü verdi. Tugay, mücadelelerinin halkın yaşam standartlarını artırmak ve şehrin refahını artırmak için olduğunu vurgulayarak, seçimlerin sonucunu merakla bekleyen tüm Türkiye’ye İzmir’in birlik ve beraberliğine sahip çıkacağını mesajını verdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.