X
İzmir’de 92 Yıllık Şaşal Su Fabrikası Açılıyor!
Görüntülenme Sayısı : 14

İzmir’de 92 Yıllık Şaşal Su Fabrikası Açılıyor!

ABONE OL
17 Mart 2024 19:51
İzmir’de 92 Yıllık Şaşal Su Fabrikası Açılıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İzDoğa tarafından yeniden kurulan 92 yıllık Şaşal Su Fabrikası’nın Büyük Dolum Tesisi ve Şaşal Müzesi, 19 Mart’ta kapılarını açıyor. Bu tesiste 0,5 litre ve 1,5 litrelik pet şişelerin dolumu gerçekleştirilecek. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in de katılımıyla gerçekleşecek açılış ile birlikte, fabrikanın günlük üretim kapasitesi 10 kat artacak ve tek vardiyada 12 bin 600 şişeden 134 bin şişeye çıkacaktır. Şaşal Su, cam şişelerinin ardından yeni 0,5 litre ve 1,5 litrelik pet şişeleri ile daha geniş bir ürün yelpazesine sahip olacak.

Aynı gün Şaşal Müzesi de ziyarete açılacak. Şaşal Su Fabrikası’nın tarihini, yeniden kuruluş sürecini ve doğasını anlatan bu müze, “Suyun Kaynağına Yolculuk” adı verilen turlar ile ziyaretçilerini bilgilendirecek ve keyifli bir deneyim sunacaktır. İzmir halkı, bu markanın geri dönüşünü büyük bir sevgiyle karşılamıştır. 200 milyon TL’lik yatırım sonucunda yaşama geçirilen bu proje ile Şaşal Su, kısa bir sürede 3 bin noktada satışa sunulmuştur. Dağıtım ağı ise her geçen gün genişlemektedir. A101, Barış Gross, Gürmar, Ege Çarşı Mağazaları, Acem Market, Fırat AVM, Alternatif Marketler, ve Promosyon Marketleri gibi birçok işletme ile anlaşma yapılmış olup, İzmir genelinde kolaylıkla bulunabilmektedir.

Asırlık bir marka olan Şaşal Su’yu satış noktası veya bayilik alarak müşterilere ulaştırmak isteyen işletmeler halen başvurularını sürdürebilirler. Başvuruları yapmak isteyen işletmeler, info@sasalsu.com adresine e-posta yoluyla veya 444 77 51 numaralı telefonu arayarak gerekli adımları atabilirler. Şaşal Su ile ilgili daha fazla bilgi almak için sasalsu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Şaşal Su’nun İzmir’e geri dönüşü, hem İzmirliler hem de yerel işletmeler için büyük bir fırsat ve mutluluk kaynağı olmuştur.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.