X
İzmir’de CHP’li Tugay, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Seçildi
Görüntülenme Sayısı : 49

İzmir’de CHP’li Tugay, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Seçildi

ABONE OL
31 Mart 2024 23:52
İzmir’de CHP’li Tugay, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Cemil Tugay, Cumhuriyet Hak Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçimi kazandı. Alsancak Meydanı’nda toplanan kalabalığa seslenen Tugay, İzmir için yeni bir dönemin başladığını belirtti. Tugay, İzmirlilere seslenirken, “Sevgili İzmirliler, siz kazandınız, İzmir kazandı. Hepimiz kazandık. Bu milleti seven insanlar kazandı. Yaklaşık 2 ay süren seçim sürecinde her sokakta, her kapıda İzmirlilerle buluştuk. İzmir’in sorunlarını çözmek için çalışacağız. Türkiye genelinde CHP’nin birinci parti olması bizim için önemli bir başarı” dedi.

“Cumhuriyet Halk Partisi yeni kadrolarıyla, genel başkanıyla Türkiye’nin umudu oldu” şeklinde konuşan Tugay, partisinin ilk sırada olmasının büyük bir gurur olduğunu vurguladı. Tugay, kendilerine verilen güvenin farkında olduklarını ve hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. İzmir’in ve Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirten Tugay, İzmirlilere olan sorumluluklarını bilincinde olduklarını ifade etti.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin umudu oldu”

Tugay halka seslenirken, “Biz cumhuriyetçiyiz, biz savaşçıyız. Bu meydanlarda dimdik durduk ve bundan sonra da durmaya devam edeceğiz. Parti olarak yeni kadrolarımızla Türkiye’nin umudu olduk. Bundan sonra da daha fazla çalışacağız, daha az uyuyacağız ve üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde hareket edeceğiz. Bu millete olan borcumuzu namus borcu olarak kabul ediyoruz. Her şeyden önce siz İzmirlilere hizmet etmek için buradayız. Siz büyüksünüz ve biz sizin hizmetkarınızız. Önümüzdeki beş yıl boyunca bu şehrin taşı, toprağı olacağız” sözleriyle duygularını ifade etti. Tugay, İzmirlilere teşekkür ederek, bu görevi layıkıyla yerine getireceklerini belirtti.

Cemil Tugay, seçimi kazanmalarının ardından İzmir’de yeni bir dönemin başlayacağını vurgulayarak, halka seslendi. Tugay’ın sözlerine göre, partisi CHP’nin birinci parti olması büyük bir başarı olarak kabul edildi. Tugay ve ekibi, İzmirlilerin verdiği güvenin farkında olduklarını ve halka hizmet etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi. İzmir’in ve Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Tugay, İzmirlilere olan sorumluluklarını bilincinde olduklarını ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.