X
Kadir İnanır hastanede yoğun bakımdan çıktı
Görüntülenme Sayısı : 48

Kadir İnanır hastanede yoğun bakımdan çıktı

ABONE OL
1 Nisan 2024 14:29
Kadir İnanır hastanede yoğun bakımdan çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır, Beykoz’daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Durumu iyiye gittiği için yoğun bakımdan çıkarılarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin nöroloji servisine alındı. Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, Kadir İnanır’ın durumu hakkında yapılan açıklamada, yoğun bakım tedavi sürecinin tamamlandığını ve artık servis tedavisine geçildiğini belirtti. Nöroloji servisinde rehabilitasyon süreci devam edecek ve ziyaretçi kabul edilmeyecek.

Sağlam, Kadir İnanır’ın tedavisinin olumlu bir şekilde ilerlediğini ve her geçen gün daha iyiye gittiğini ifade etti. Kas güçleri, bilinç durumu ve genel durumunun iyileştiğini belirten Sağlam, ek hastalıkların tedavisinin de sona erdiğini açıkladı. İyileşme sürecinin uzun bir süreç olduğunu vurgulayan Sağlam, rehabilitasyon sürecinin aylar sürebileceğini söyledi. Kadir İnanır’ın daha rahat bir ortamda yakınlarıyla görüşebileceği ve toparlama sürecine gireceği belirtildi.

Başhekim Prof. Dr. Necdet Sağlam, Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada, tedavinin olumlu bir şekilde ilerlediğini ve yoğun bakımdan çıkarıldığını belirtti. Herhangi beklenmedik bir olumsuz durumun olmadığını ifade eden Sağlam, hastanın her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi. Kas güçleri, bilinç durumu ve genel durumunun iyileştiğini belirten Sağlam, ek hastalıkların tedavisinin de neredeyse tamamlandığını açıkladı. Ayrıca, rehabilitasyon sürecinin uzun bir süreç olduğunu vurgulayarak hastanın en yakınlarıyla ziyaretçi kabul edileceği ancak ziyaretlerin sınırlı olacağını belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.