X
Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay’dan Güçlü Vaatler: “Karabağlar’ı Değiştiriyoruz!”
  • Hızır Basın
  • Yerel Haberler
  • Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay’dan Güçlü Vaatler: “Karabağlar’ı Değiştiriyoruz!”
Görüntülenme Sayısı : 6

Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay’dan Güçlü Vaatler: “Karabağlar’ı Değiştiriyoruz!”

ABONE OL
12 Mart 2024 12:24
Karabağlar Belediye Başkan Adayı Helil Kınay’dan Güçlü Vaatler: “Karabağlar’ı Değiştiriyoruz!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir’in Karabağlar ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde, CHP’nin belediye başkan adayı Halil Kınay, Selvili Mahallesi gençlik buluşması ile başladığı programında, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerine güneşli pazar günleri gibi keyifli günler dileyen Kınay, Karabağlar’ı hep birlikte yaşamak istediklerini belirtti. Parklar, meydanlar ve sokaklarda herkesin bir arada olmasını ve ailelerin birlikte vakit geçirmesini vurgulayan Kınay, ayrımcılık yapmadan herkesin bir arada olacağı alanlar ve sohbetlerin olması gerektiğini ifade etti.

Selvili Mahallesi’ndeki buluşmanın ardından Vatan Mahallesi’nde seçim ofisi açılışı gerçekleştirilen etkinlikte, 11 yaşındaki Doruk Gürpınar’ın Kınay’a yazdığı mektup dikkat çekti. Doruk’un spor ve oyun alanı talebinde bulunduğu mektup için teşekkür eden Kınay, çocukların geleceğinin önemli olduğunu vurguladı. Ayrıca özel gereksinimli vatandaşlar için özel meclis kurulacağı ve aylık periyotlarla sorunların çözümü için toplantılar düzenleneceği müjdesini verdi.

Yenitepe Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Kınay, mahalle sakinlerinden gelen sorunları dinledi ve çözüm için mücadele edeceklerini belirtti. Kentler ve ülke için yıllardır mücadele ettiğini dile getiren Kınay, herkesin eşit, adil ve özgür bir şekilde hizmet alması gerektiğini söyledi. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay ile birlikte Eskiizmir Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştiren Kınay, seçim sürecinde birlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Günaltay Mahallesi’ndeki yeni seçim ofisinin açılışında, milletvekili Murat Bakan’ın da katılımıyla gerçekleştirilen programda, Kınay, ülkenin her köşesinde adalet ve hakkı savunurken mücadelenin devam ettiğini belirtti. Toplum için adalet ve emek mücadelesinin önemine vurgu yapan Kınay, herkesin eşit haklara sahip olduğunu dile getirdi. Son olarak, Uşak Eşme Takmak Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve İzmir Muşlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulunan Kınay, projeler hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı lansman toplantısının ve sosyal belediyecilik anlayışıyla sorunlara çözüm üretme planlarının olduğunu ifade etti. Her ay düzenli toplantılar yapacaklarını belirten Kınay, 1 Nisan’dan itibaren daha güzel bir Karabağlar için çalışmaların başlayacağını belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.