X
Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay’dan Bayramlaşma
Görüntülenme Sayısı : 2828

Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay’dan Bayramlaşma

ABONE OL
16 Nisan 2024 13:53
Karabağlar Belediye Başkanı Helil Kınay’dan Bayramlaşma
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabağlar Belediyesi’nin ilk kadın Belediye Başkanı Helil Kınay, mazbatasını aldıktan sonra görevine başladı. 9 günlük Ramazan Bayramı tatili öncesi, çalışanlarla bayramlaşan Başkan Kınay, Temizlik İşleri ve Fen İşleri müdürlüklerinin yanı sıra ana hizmet binasındaki emekçilerle bir araya geldi. Ramazan Bayramı’nı kutlayan Başkan Kınay, Aydınlık Türkiye ve herkesin konuştuğu Karabağlar için güzel bir yol yürüyeceklerini belirtti. Daha fazla çalışacaklarını ve emeği, inancı ve dayanışmayı büyüteceklerini söyledi.

Bayramlaşma programı Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde başlayan Başkan Kınay, kadın işçiler tarafından çiçekle karşılandı. Meclis üyeleri, sendika temsilcileri ve belediye başkan yardımcılarının da katıldığı buluşmada, Başkan Kınay, Karabağlar için doğru işler yaparak ülkeye yaz getirecek günleri birlikte yaşayacaklarını ifade etti. Türkiye’nin geçen günlerdeki yerel seçimlerle iki bayramı birden kutladığına dikkat çeken Başkan Kınay, mücadeleci bir damarın olduğunu ve ülkede yeni bir bahara uyanmanın ilk günlerini yaşadıklarını belirtti.

Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde çalışanlarla bir araya gelen Başkan Kınay, 31 Mart seçimleriyle baharın kapısını açtıklarını ve emeğin en yüce değer olduğunu vurguladı. Daha sonra ana hizmet binasındaki personelle buluşan Başkan Kınay, Karabağlar’a dokunan her emeğin değerli olduğunu söyledi. Emek, özgürlük ve hak-hukuk diyen herkesin kararlı olduğunu ve Karabağlar için birlikte büyüyeceklerini ifade etti.

Başkan Kınay, 30 yıllık kamu tecrübesi ve toplumsal mücadelesiyle emekten ve haktan yana olduğunu belirtti. Emekçilerle omuz omuza yürüyeceklerini ve ülkeye dair verdikleri sözleri Karabağlar’da hayata geçireceklerini söyledi. Yeni bir dönemin başladığına dikkat çeken Başkan Kınay, Karabağlar Belediyesi’nin çalışmalarında emeğin çok değerli olacağını vurguladı. Gölge düşürmek isteyenlere karşı kararlı olduklarını belirterek, aileleriyle birlikte şeker tadında bir bayram geçirmelerini diledi.

Başkan Kınay, çalışanlara teşekkür ederek, Karabağlar için birlikte mücadele edeceklerini ve emeğin önemini vurguladı. Herkesin Karabağlar Belediyesi’ni ve çalışanlarını konuşacağı günlerin geleceğini ifade ederek, emeğe katkı sağlayan herkesin başımızın üzerinde yeri olduğunu belirtti. Son olarak, aileleriyle sevdikleriyle şeker tadında bir bayram geçirmelerini diledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.