X
Karabağlar’da Yol ve Asfalt Çalışmaları Tamamlandı!
Görüntülenme Sayısı : 33

Karabağlar’da Yol ve Asfalt Çalışmaları Tamamlandı!

ABONE OL
22 Haziran 2024 16:41
Karabağlar’da Yol ve Asfalt Çalışmaları Tamamlandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karabağlar Belediyesi ekipleri, Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’nde yol ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talepler üzerine başlatılan çalışmalar kapsamında, 9145/1 ve 9197/1 sokaklarda tamamlanan çalışmalar, belediye ekiplerinin özverili çalışmaları sonucunda gerçekleştirildi.

Karabağlar Belediyesi’nin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan duyuruda, Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’ndeki yol ve asfalt çalışmalarının tamamlandığı belirtildi. Ekipler, 58 mahallede vatandaşların sorunlarını çözmek için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti. Belediye, vatandaşların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye kararlı olduklarını vurguladı.

Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’nde gerçekleştirilen yol ve asfalt çalışmaları, bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Yıllardır atıl durumda olan sokakların yeniden düzenlenmesi ve asfaltlanması, mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini artırdı. Belediye ekiplerinin titiz çalışmaları sayesinde, mahalledeki ulaşım sorunları da çözüme kavuşmuş oldu.

Karabağlar Belediyesi’nin yürüttüğü yol ve asfalt çalışmaları, ilçenin genel altyapısını güçlendirmeyi hedefliyor. Vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamalarını amaçlayan çalışmalar, belediye ekipleri tarafından titizlikle yürütülüyor. Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’ndeki başarılı örnek, diğer mahallelerde de benzer çalışmaların gerçekleştirileceğinin habercisi niteliğinde.

Karabağlar Belediyesi’nin ekipleri, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak ve onların taleplerine yanıt vermek adına titiz bir çalışma yürütüyor. Yol ve asfalt çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme yapan belediye, vatandaşların sürekli iletişim halinde olacağının ve taleplerinin dikkate alınacağının altını çizdi. Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’ndeki çalışmaların tamamlanmasının ardından, belediye ekipleri diğer mahallelerde de benzer hizmetler sunmaya devam edecek.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.