X
Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda Buluştu
Görüntülenme Sayısı : 33

Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda Buluştu

ABONE OL
4 Nisan 2024 12:12
Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda Buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sabahın erken saatlerinde Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda buluşan Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal ve meclis üyeleri, toplu olarak anıt mezara çiçekler ve karanfiller bıraktı. Saygı duruşunun ardından Başkan Ünsal, 5 yıl boyunca Atatürk’ün izinde ve Cumhuriyet değerlerine bağlı olarak halka hizmet edeceklerini söyledi.

Üstlendikleri sorumluluğun bilincinde olduklarını vurgulayan Ünsal, meclis üyeleri ile birlikte ilk mesailerine Atatürk’ün Karşıyaka’ya en büyük emaneti olan annesi Zübeyde Hanım’ın kabrini ziyaret ederek başladıklarını belirtti. Atalarının manevi gücüyle ilerleyeceklerini ifade eden Başkan Ünsal, onların açtığı yolda emin adımlarla ilerleyeceklerini dile getirdi.

Karşıyaka Belediye Başkanı ve meclis üyeleri, Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’nda gerçekleştirdikleri ziyaret ile Cumhuriyet değerlerine ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlılıklarını gösterdiler. Bu ziyaretin, belediye çalışanlarının özverili ve sorumlu bir şekilde görevlerini yapacaklarına dair bir söz vermek için önemli bir adım olduğuna inanan Başkan Ünsal, halka en iyi hizmeti sunmak adına ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Zübeyde Hanım’ın mezarı başında Atatürk ve Cumhuriyet sevgisinin bir kez daha vurgulandığı bu anlamlı ziyarette, Karşıyaka Belediye Başkanı B. Yıldız Ünsal ve meclis üyeleri, halka hizmet yolunda verdikleri sözü bir kez daha teyit ettiler. Başkan Ünsal’ın, “Onların manevi gücüyle emin adımlarla ilerleyeceğiz” sözleri, belediye yönetiminin misyonunu ve vizyonunu açıkça ortaya koydu.

Karşıyaka Belediye Başkanı ve meclis üyelerinin Zübeyde Hanım Anıt Mezarı’na gerçekleştirdikleri anlamlı ziyaret, halka hizmet etme sorumluluğunu bir kez daha hatırlatırken, Atatürk ve Cumhuriyet sevgisinin önemine de vurgu yapıldı. Başkan Ünsal’ın ifadeleri, yönetim ekibinin kararlılığını ve sorumluluğunu bir kez daha ortaya koydu.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.