X
Karşıyaka’da Zafer Coşkusu!
Görüntülenme Sayısı : 51

Karşıyaka’da Zafer Coşkusu!

ABONE OL
1 Nisan 2024 01:22
Karşıyaka’da Zafer Coşkusu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karşıyaka Belediye Başkanı seçilen CHP’li B. Yıldız Ünsal’ın zaferi, yerel seçimde büyük oy farkıyla elde ettiği galibiyetle coşkulu bir şekilde kutlandı. Kentin merkezi Karşıyaka Çarşı’da toplanan binlerce yurttaş, Ünsal’ı meşaleleri ve sloganlarıyla karşıladı. Belediye Bandosu eşliğinde yürüyen Yıldız Ünsal, sık sık Karşıyakalılarla buluşarak onların mutluluğunu ve heyecanını paylaştı.

Saadet dolu anların yaşandığı kutlamada, Yıldız Ünsal kazandığı zaferi destekleyen herkesi samimi bir şekilde teşekkür etti. Ünsal, “Bu zafer tüm Karşıyakalılara aittir! Karşıyaka kazandı, İzmir kazandı, Türkiye kazandı; Hepimiz kazandık!” diyerek duygularını dile getirdi. Katkılarından dolayı emeği geçen herkese içtenlikle minnettar olduğunu vurgulayan Ünsal, anlatmaya devam etti: “Yolculuğumuz şimdi başlıyor. Atatürk’ün izinde, Cumhuriyet’in yolunda büyük bir çaba sarf ederek, hep birlikte öncü ve örnek bir kent oluşturacağız.”

Karşıyaka halkının seçilmiş Belediye Başkanı olarak göreve başlayacak olmanın verdiği mutluluk ve gururu dile getiren Ünsal, destekçilerine olan minnettarlığını bir kez daha dile getirdi. Kutlamalar sırasında Belediye Bandosu’ndan yükselen marşlar, coşkulu kalabalığın alkış ve tezahüratları arasında Yıldız Ünsal, Karşıyakalılara duyduğu sevgiyi ve bağlılığını bir kez daha gösterdi.

Karşıyaka Belediye Başkanı seçilen Ünsal, göreve başladığı anda Karşıyaka halkının sorunlarına çözüm bulmak için hızla çalışmalara başlayacağını vurguladı. Kentin meselelerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak, halkın refahı ve mutluluğu için çalışacaklarını belirten Ünsal, çevre dostu ve sürdürülebilir bir kent yaratma hedeflerini açıkladı. Karşıyaka’nın daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için elinden geleni yapacağını söyleyen Ünsal, halkın güveni ve desteğiyle birlikte daha güzel bir gelecek inşa edeceklerini belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.