X
Kasapoğlu: “Birlikte Başaracağız” – Kemalpaşa’da İftar Programı
Görüntülenme Sayısı : 15

Kasapoğlu: “Birlikte Başaracağız” – Kemalpaşa’da İftar Programı

ABONE OL
17 Mart 2024 19:48
Kasapoğlu: “Birlikte Başaracağız” – Kemalpaşa’da İftar Programı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kemalpaşa Rekreasyon Alanı’nda düzenlenen iftar programına Ak Parti İzmir Milletvekili ve önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ak Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Dr. Metin Yaşar ile siyasi parti ilçe başkanları, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı. Programda konuşma yapan Atar, katılımcılara teşekkür ederek Kemalpaşa’nın birlik ve beraberlik içinde yaşanan huzur iklimine vurgu yaptı.

Atar, konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, hizmet yolunda halkın yanında olduklarını ve her ihtiyaçlarına cevap vereceklerini belirtti. Hemşerilerin problemlerini çözmek için çalıştıklarını ve tarım, hayvancılık, esnaf, sanayi, genç ve yaşlı her kesimi kapsayan projeler geliştirdiklerini dile getirdi. Atar, Kemalpaşa’nın 1 Nisan sabahı galip geleceğine inandıklarını ve bunun için birlikte çalışacaklarını söyledi.

Ak Parti İzmir Milletvekili Kasapoğlu ise iftar programında yaptığı konuşmada, Kemalpaşa halkının birlik ve beraberlik içinde olduğunu görmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Kasapoğlu, halkın desteğiyle yapılacak çalışmaların daha verimli olacağına inandıklarını söyledi.

Ak Parti İzmir Milletvekili Kırkpınar ise Kemalpaşa’da gerçekleştirilen bu tür toplantıların halkla buluşma ve istişare imkanı sağladığını ve halkın sorunlarına doğrudan çözüm odaklı yaklaşımın benimsendiğini ifade etti. Kırkpınar, halkın desteği ve katılımıyla daha güçlü projelerin hayata geçirileceğine inandıklarını söyledi.

Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı ise halkla bir araya gelerek birlik ve beraberliği pekiştirmenin önemine vurgu yaparak, kamu kurumları olarak halkın ihtiyaç ve taleplerine cevap vermeye hazır olduklarını belirtti. Sarı, Kemalpaşa’nın gelişmesi ve kalkınması için ellerinden gelen her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.

Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Dr. Metin Yaşar da yaptığı konuşmada, partilerinin halkın taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğini ve Kemalpaşa’nın daha yaşanabilir bir ilçe olması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Yaşar, birlik ve beraberlik içinde hizmet etmenin önemine vurgu yaparak, halkın desteğiyle başaracaklarını söyledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.