X
Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, Kadınlar Günü’nde Kınıklı Kadınları Eğlenceyle Buluşturdu!
  • Hızır Basın
  • Yerel Haberler
  • Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, Kadınlar Günü’nde Kınıklı Kadınları Eğlenceyle Buluşturdu!
Görüntülenme Sayısı : 5

Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, Kadınlar Günü’nde Kınıklı Kadınları Eğlenceyle Buluşturdu!

ABONE OL
9 Mart 2024 18:25
Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, Kadınlar Günü’nde Kınıklı Kadınları Eğlenceyle Buluşturdu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 8 Mart Kadınlar Günü’nde Kınıklı kadınları unutmadı. Kadınları unutarak Kadınlar Matinesi etkinliği düzenledi. Etkinlik, Kınık Öğretmenevi Düğün Salonu’nda Sanatçı Bera ile gerçekleştirildi. Kadınlar Matinesi’ne, Kınıklı tüm kadınlar ücretsiz olarak katılım sağladı.

Cumhur ittifakı Başkan Adayı Mollaahmet, paylaşımında tüm Kınıklı kadınları 8 Mart Kadınlar Günü’nde Sanatçı Bera ile müzik dolu, keyifli bir eğlenceye davet etti. Kadınların enerjileri, güzel yürekleri ve ince düşünceleri ile en güçlü ortaklar olduğunu belirten Mollaahmet, tüm kadınlara Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun dileklerini iletti.

Sami Mollaahmet, konuşmasında kadınlarla ilgili projelerine de değindi. Yayakent ve TOKİ’ye Aile Yaşam Merkezleri, Bayan El Sanatları Pazarı, Kilim Dikiş Nakış Atölyeleri, Kına Konağı ve Hanımlar Lokali gibi projelerin önümüzdeki dönemde hayata geçirileceğini belirtti. Kadınlara yönelik destekleyici ve güçlendirici projelerin devam edeceğini vurguladı.

Kadınlar Matinesi’ne Kınıklı kadınlar büyük ilgi gösterdi. Program, hatıra fotoğrafları çekilerek son buldu. Kadınlar, bir araya gelip keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirdiler. Mollaahmet’in düzenlediği etkinlik, kadınların kendilerini özel hissetmelerini sağladı.

Kadınlar Matinesi, Kınık halkı arasında olumlu yankı uyandırdı. Kadınların önemini vurgulayan etkinlik, toplumda kadınların güçlenmesi ve desteklenmesi gerektiği fikrini pekiştirdi. Mollaahmet’in kadınlar için düzenlediği etkinlik, Kınık’ta yaşayan kadınların duygularına tercüman oldu.

Sami Mollaahmet, kadınların hak ettikleri değeri görmesi adına etkinlikler düzenlemeye devam edeceğini belirtti. Kadınların toplumda daha aktif rol almasını sağlayacak projeleri hayata geçirmeye çalışacağını açıkladı. Tüm kadınlara eşit fırsatlar sunmayı hedefleyen Mollaahmet, kadınların güçlenmesi için çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.