X
Menderes’te İlkay Çiçek Zafer Kutlaması!
Görüntülenme Sayısı : 46

Menderes’te İlkay Çiçek Zafer Kutlaması!

ABONE OL
1 Nisan 2024 10:17
Menderes’te İlkay Çiçek Zafer Kutlaması!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçimlerin ardından Menderes Belediye Başkanı seçilen İlkay Çiçek, Menderesliler tarafından büyük bir sevgi gösterisiyle karşılandı. Seçim sonuçları açıklanır açıklanmaz, Menderes halkı sokaklara dökülerek zafer kutlamaları gerçekleştirdi. Sabahın ilk saatlerine kadar süren coşkulu kutlamalarda ilçe meydanı adeta bayram yerine döndü.

Meydanın tamamen dolmasıyla birlikte, Menderesliler Türk bayraklarıyla donattıkları alanda bir araya geldi. Yeni başkanlarını coşkuyla karşılayan halk, sevgi gösterileriyle desteklerini gösterdi. İlçe meydanı insan seliyle dolarken, Menderes halkı birlik ve beraberlik mesajlarıyla yeni döneme hazır olduklarını gösterdi.

Seçim zaferinin ardından ilçe meydanında toplanan vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çiçek, duygularını şu sözlerle paylaştı: ‘’Birlik ve beraberliğimizle Menderes’te seçim kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçimde kaybeden yok, kazanan ise Menderes. Hiç kimseyi ayırmadan, herkesin belediye başkanı olarak herkese eşit hizmet anlayışımızla çalışacak ve Menderes’imizi hak ettiği noktaya taşıyacağız. Bize inanan, bize güvenen ve bizi bağrına basan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürler.’’

Menderes halkı, yeni belediye başkanlarına güvenlerini ve desteklerini net bir şekilde ortaya koydu. Başkan Çiçek’in seçim zaferini ilan ettiği ilçe meydanında, coşku ve sevgiyle dolu bir atmosfer oluşturuldu. Menderesliler, birlik ve beraberlik içinde yeni döneme hazır olduklarını göstererek, gelecek için umut dolu mesajlar verdiler.

Menderes halkının gösterdiği sevgi ve destekle, yeni dönemde belediyenin hizmet anlayışının daha da güçleneceği ve ilçenin hak ettiği gelişmeyi sağlayacak adımların atılacağı belirtildi. Başkan Çiçek’in kararlı ve birleştirici söylemleri, Menderes halkında umut ve heyecan uyandırdı. Seçim sonrası yaşanan coşku ve birlik mesajlarıyla, Menderes’in önünde parlak bir geleceğin olduğu vurgulandı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.