X
Muhtar Aydemir: “Çakarlı araçlarla yıpratmak istediler”
Görüntülenme Sayısı : 22

Muhtar Aydemir: “Çakarlı araçlarla yıpratmak istediler”

ABONE OL
28 Mart 2024 14:20
Muhtar Aydemir: “Çakarlı araçlarla yıpratmak istediler”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pendik Velibaba Mahallesi muhtarı ve muhtar adayı olan Şükrü Aydemir’in 27 Mart tarihinde içerisinde çakar tertibatının da bulunduğu lüks araçlarla konvoy yaparak dolaşması, sosyal medyada geniş bir şekilde tartışma konusu haline gelmişti. Bu olayın ardından polis ekipleri harekete geçerek araç sahiplerine para cezası kesmişti.

Velibaba Mahallesi muhtarı Şükrü Aydemir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, 3 dönemdir muhtarlık görevini başarıyla sürdürdüğünü ve her zaman hizmetleriyle anılmak istediğini belirtti. Sosyal medyada çıkan haberler üzerine üzüntü yaşadığını ve bu durumdan rahatsız olduğunu ifade etti. Aydemir, çakarlı araçların ön plana çıkarılarak kendisinin hedef alındığını ve zor durumda bırakılmak istendiğini dile getirdi.

Aydemir, bana ait olmayan araçların bilinçli bir şekilde ona mal edilmeye çalışıldığını ve bu durumun kendisini olumsuz etkilediğini belirtti. Kendisini tanıyan herkesin hizmetlerini ve dürüstlüğünü bildiğini vurgulayan muhtar adayı, bundan sonra da aynı şekilde hizmetleriyle anılmak istediğini söyledi. Tüm vatandaşları saygıyla selamlayarak açıklamasını tamamladı.

Şükrü Aydemir’in çakarlı araçlarla konvoy yapması ve bu durumun sosyal medyada geniş şekilde yer alması, Velibaba Mahallesi sakinleri arasında da tartışmalara neden olmuştu. Muhtar adayının bu olayla gündeme gelmesi, gelecek seçimlerde nasıl bir etki yaratacağı da merak konusu haline gelmişti.

Aydemir’in açıklamaları, kamuoyunda farklı yorumlara neden olurken, mahalle sakinleri de yaşanan bu olay hakkında çeşitli görüşler ortaya koymuştu. Muhtar adayının gelecek dönemde nasıl bir politika izleyeceği ve hizmetlerine nasıl devam edeceği de merakla beklenen konular arasında yer almaktaydı. Şükrü Aydemir’in kamuoyundaki itibarını yeniden kazanması ve hizmetlerinin öne çıkması durumunda, gelecek seçim sürecinde nasıl bir destek göreceği de merak ediliyordu.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.