X
Onur Emrah Yıldız’dan Çiğli’ye Yeni Bir Soluk!
Görüntülenme Sayısı : 61

Onur Emrah Yıldız’dan Çiğli’ye Yeni Bir Soluk!

ABONE OL
5 Nisan 2024 23:04
Onur Emrah Yıldız’dan Çiğli’ye Yeni Bir Soluk!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çiğli ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday olan ve 31 Mart Seçimlerinde büyük farkla Belediye Başkanı seçilen Onur Emrah Yıldız, mazbata töreninin ardından görevi, beş yıldır bu görevi yürüten Utku Gümrükçü’den devraldı. Eşi Gamze ve çocuklarıyla birlikte Yıldız, kalabalık bir katılımın ve belediye personelinin coşkulu desteğiyle koltuğuna oturdu ve konuşma yaptı. Kendisine bu onuru yaşatan parti, örgüt ve Çiğli halkına teşekkür eden Yıldız, heyecanını belirtti ve hemşehrileriyle birlikte başarılı hizmetler yapacaklarını vurguladı.

Yeni görevinde sorumluluklarının büyük olduğunu belirten Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, Meclis Üyeleri ve belediye personeliyle birlikte fotoğraf çektirdi, selamlaştı ve “Yeni bir Çiğli” vizyonu için yola çıktıklarını ifade etti. Genel Başkanları Özgür Özel’e ve tüm Çiğli halkına teşekkür eden Yıldız, ailesine, sevdiklerine minnettar olduğunu dile getirdi. Artık sözlerin eyleme dönüşeceğini belirterek, bütün enerjilerini ilçenin gelişimine adayacaklarını ve vatandaşlara hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Türkiye, İzmir ve Çiğli’yi kırmızıya boyayan halklarına karşı büyük sorumluluk üstlendiklerini vurgulayarak, belediyecilik anlayışlarının halkın isteklerine cevap verecek şekilde gelişeceğini belirtti.

Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, belediye binası önünde toplanan vatandaşlarla buluşmak ve onlara seslenmek üzere makamdan ayrıldı. Yıldız’ın eşi Gamze ve çocukları da ona eşlik ederek, yeni dönemin heyecanını ve umutlarını paylaştılar. Yıldız, halkın desteği ve güveniyle ilçeyi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba harcayacaklarını ve herkesin destek ve katkılarıyla başarılı hizmetlere imza atacaklarını belirtti. Yıldız, Çiğli halkına minnettar olduklarını ve herkesin hizmetine adanmış bir belediye yönetimi olacakları sözünü verdi. Bu yeni dönemin Çiğli için hayırlı olmasını dileyerek, vatandaşlara teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.