X
Onur Yiğit Gençlerle Buluştu: İşte Vaatleri!
Görüntülenme Sayısı : 48

Onur Yiğit Gençlerle Buluştu: İşte Vaatleri!

ABONE OL
22 Mart 2024 23:50
Onur Yiğit Gençlerle Buluştu: İşte Vaatleri!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’nin Balçova Belediye Başkan adayı Onur Yiğit, gençlerle buluştu ve Sosyal-İz Gençlik Organizasyonu tarafından düzenlenen ‘Genç Başkanlar Buluşuyorlar’ etkinliğine katıldı. Etkinlikte sosyal alanların genişletilmesi, eğitim ve istihdam fırsatlarının artırılması, çevre ve iklim kriziyle mücadele gibi konular ele alındı. Yiğit, gençlere projelerinden bahsederek geleceğe dönük beklentilerini dinledi. Gençlere seslenen Yiğit, her yıl düzenli olarak festivaller yapacaklarını, yeni kent meydanı ve konser alanı oluşturacaklarını, tematik parklar inşa edeceklerini ve öğrencilerin Balçova’ya çekmek için harika etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi. Balçova’da öğrenci olmanın ayrıcalık olacağını vurguladı.

Seçimlere az bir süre kala, Balçova sokaklarında gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Yiğit, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Çetin Emeç Mahallesi’ni ziyaret eden Yiğit, vatandaşların sorunları ve taleplerini dinledi. Balçova halkının refahı, huzuru ve mutluluğu için çalışacağını belirten Yiğit, şeffaf belediyecilik anlayışıyla ilçenin dinamikleriyle birlikte çalışacaklarını ve bayrağı en tepede dalgalandıracaklarını söyledi. Yiğit, yorulmadan, durmadan çalışacaklarını, herkese kapılarını açacaklarını ve birlikte güzel günler geçireceklerini ifade etti.

Onur Yiğit, gençlerle buluştuğu etkinlikte geleceğe dönük projelerini gençlere anlattı ve onların beklentilerini dinledi. Balçova’yı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için çalışacaklarını ve gençlere özel etkinlikler düzenleyerek Balçova’yı tercih edilebilir hale getireceklerini ifade etti. Seçimlere kısa bir süre kala esnaf ve vatandaşlarla buluşan Yiğit, herkesin sorunlarını dinleyerek şeffaf bir belediyecilik anlayışı benimseyeceklerini ve Balçova’nın refahı için yoğun bir şekilde çalışacaklarını belirtti. Balçova’nın dinamikleriyle birlikte, şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini ve ilçenin gelişimi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.