X
Özgür Özel ve Cemil Tugay Tire’de Miting Yaptı: 31 Mart’ta Tire İttifakı Kurulacak!
Görüntülenme Sayısı : 9

Özgür Özel ve Cemil Tugay Tire’de Miting Yaptı: 31 Mart’ta Tire İttifakı Kurulacak!

ABONE OL
13 Mart 2024 17:19
Özgür Özel ve Cemil Tugay Tire’de Miting Yaptı: 31 Mart’ta Tire İttifakı Kurulacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Tire’de miting düzenledi. Yağmura rağmen seçim otobüsü üzerinden halka seslenen Özgür Özel, seçmenlere 31 Mart’taki sandıkta CHP’li adaylara destek vermeleri çağrısında bulundu. Özel, seçim atmosferinin Tire’de de heyecanlı olduğunu belirterek, Hayati Okuroğlu’na destek çağrısı yaptı. İttifak söylemlerine rağmen Ankara’da kurulamayan ittifak konusuna vurgu yapan Özel, seçmenlerin Tire ittifakını oluşturacaklarına inandığını ifade etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay için de güven ve destek mesajları vererek, halktan Tugay’a destek istedi.

Özgür Özel, ilçenin sorunlarını çözmek için belediye başkanlarının yapacakları çalışmalara değindi. Mal varlıklarının açıklanması gerektiğini ve belediye başkanlarının hesap vermesi gerektiğini vurguladı. Belediye başkanlarının zenginleşmeye değil, halka hizmete odaklanmaları gerektiğini belirtti. Cemil Tugay’ın mal varlığını açıkladığına dair sorusuna verdiği olumlu yanıtla onayladı. Türkiye ittifakının kazanacağını ve bu sayede ülkenin kazanacağını söyledi.

Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay da Tire halkını çok sevdiğini ve bölgenin sorunlarıyla ilgileneceğini ifade etti. Kendisini destekleyen Tireliler’e teşekkür ederek, seçildikten sonra bölgenin tüm sorunlarıyla ilgileneceğini söyledi. Üreten kesimlerin yanında olacaklarını ve çiftçilerin emeğine saygı duyacaklarını belirtti. İzmir’e hizmet etmek için sabırla çalışacaklarını ve Tire’yi daha ileriye taşıyacaklarını sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından Özel, seçim otobüsünden halka selamlayarak Tire’den ayrıldı. Özellikle çiftçi ve köylülerin yanında olduklarını vurgulayan CHP liderleri, seçimde destek beklediklerini belirtti. Tugay’ın Tire’nin yeni Belediye Başkanı olması halinde, bölge için yapacakları hizmetleri anlattı ve halktan destek istedi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.