X
Salihli’de belediye başkanlığı için kaç aday yarışıyor?
Görüntülenme Sayısı : 18

Salihli’de belediye başkanlığı için kaç aday yarışıyor?

ABONE OL
7 Mart 2024 18:13
Salihli’de belediye başkanlığı için kaç aday yarışıyor?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manisa’nın Salihli ilçesinde 31 Mart seçimlerinde 2’is kadın 3’ü bağımsız, 15 siyasi partiden 18 aday yarışacak. En fazla bağımsız adayın yarışacağı ilçe oldu. MHP’den Zeki Kayda, 2019 yılından beri başkan olarak görev yaparken, bu seçimde de partisi tarafından aday gösterildi. 

İYİ Parti’den Mehmet Tobin, Büyük Birlik Partisi’nden Uysal Curacı, Yeniden Refah Partisi’nden Aydın Dalkıran, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi’nden Cevdet Yıldız, Türkiye Komünist Partisi’nden Murat Yeşil, Zafer Partisi’nden Mehmet Anıl Korkmaz, Bağımsız Türkiye Partisi’nden Hümeyra Er, Gelecek Partisi’nden Şerife Öz, CHP’den Mazlum Nurlu, Hür Dava Partisi’nden Muhammed Bayar, Demokrat Parti’den İrfan Akkoyun, Millet Partisi’nden Osman Can, MHP’den Zeki Kayda, Demokrasi ve Atılım Partisi’nden Metin Sepetçi, Vatan Partisi’nden Onur Özcan,  Bağımsız Hamza Şahin, Bağımsız İsmail Asiltürk, Bağımsız Nahit Ogan yarışacak.

CÜNEYT HASÇELİK

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.