X
Samsun’da dev bayrak dalgalanıyor!
Görüntülenme Sayısı : 18

Samsun’da dev bayrak dalgalanıyor!

ABONE OL
18 Mart 2024 12:20
Samsun’da dev bayrak dalgalanıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samsun’un Kavak ilçesinde bulunan bir akaryakıt istasyonunun hemen yanında, 116 metrelik direk uzunluğu ve 2 bin metrekarelik bayrak genişliğiyle Türkiye’nin en büyük bayrağı dalgalanmaktadır. Bu muazzam bayrak, vatandaşların ilgisini çekmekte ve gururlarını artırmaktadır. 430 kilogram ağırlığındaki bayrak, görenlerde etkileyici bir his yaratmakta ve yoldan geçenlerin dikkatini çekmektedir. Bayrağın 3 ayda bir yapılan bakımı, yıpranmaların onarılmasını kapsamaktadır. Paraşüt kumaşından yapılan bu dev bayrak, nazlı nazlı dalgalanmaya devam etmektedir.

Akaryakıt istasyonunun müdürü Sadık Aslan, bayrağın ziyaretçiler tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını belirtmektedir. Müşteriler ve yolcular, bayrağı görmek için durmakta ve fotoğraf çektirmektedir. Bayrak, sosyal medyada ve kişisel iletişimlerde paylaşılarak gurur ve mutluluk kaynağı olmaktadır. Bakımı için özel bir ekip ve ekipman bulunan bayrağın, periyodik olarak onarımı yapılmakta ve rüzgarsız zamanlarda göndere çekilmektedir. Bayrağın ağırlığı ve mekanizması göz önünde bulundurularak, özenle bakımı yapılmaktadır.

Devasa bayrağı gören bazı vatandaşlar, yapımcılara teşekkürlerini ileterek Samsun-Ankara karayolundan geçişlerinde durarak gururlandıklarını ifade etmektedir. Bayrak, insanlara görsel bir şölen yaşatmakta ve milli gururu artırmaktadır. Bu görkemli yapı, sadece Türk vatandaşlarını değil, yabancı ziyaretçileri de etkilemektedir. Bayrağın indirilerek bakımının yapılması ve her seferinde yenilenmesi, onun asaletini ve özgünlüğünü korumaktadır.

Türkiye’nin en büyük bayrağı olan bu görkemli yapı, sadece bir sembol değil, aynı zamanda bir gurur kaynağıdır. Herkesin ilgisini çeken ve gönülleri coşturan bu dev bayrak, ziyaretçilerin ve vatandaşların beğenisini kazanmaktadır. Kavak ilçesindeki akaryakıt istasyonunun gururu olan bu bayrak, Türkiye’nin milli ruhunu ve birliğini simgelemektedir. Her geçen gün ziyaretçi sayısını artıran bu görkemli yapı, Türk halkının milli değerlerine olan bağlılığını göstermektedir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.