X
Söke’de Kadınlara KADES Uygulaması Tanıtımı
Görüntülenme Sayısı : 33

Söke’de Kadınlara KADES Uygulaması Tanıtımı

ABONE OL
24 Mart 2024 11:43
Söke’de Kadınlara KADES Uygulaması Tanıtımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Söke İlçe Jandarma Komutanlığı, Aile içi Şiddetle Mücadele Kısım Amirliği, Karina bölgesinde çalışan kadınları ziyaret etti. Burada 6284 Sayılı Kanun ve KADES uygulaması hakkında bilgilendirme yapıldı. Kadınların telefonlarına KADES uygulaması indirildi ve broşür dağıtımı yapılarak durumsal farkındalık oluşturulmaya çalışıldı.

Jandarma ekipleri, Söke ilçesinde bulunan Karina bölgesinde görev yapan kadınları ziyaret etti. Bu ziyaret kapsamında, kadınlara 6284 Sayılı Kanun hakkında bilgi verildi ve KADES uygulaması tanıtıldı. Ayrıca, kadınların telefonlarına KADES uygulamasının nasıl indirileceği konusunda yardımcı olundu ve bir broşür dağıtımı gerçekleştirildi.

Söke İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Aile içi Şiddetle Mücadele Kısım Amirliği, Karina bölgesinde çalışan kadınları ziyaret etti. Burada kadınlara, 6284 Sayılı Kanun ve KADES uygulaması hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı. Ayrıca, kadınların telefonlarına KADES uygulamasının indirilmesine yardımcı olundu ve broşürler dağıtılarak farkındalık oluşturulmaya çalışıldı.

Söke İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Aile içi Şiddetle Mücadele Kısım Amirliği, Karina bölgesinde çalışan kadınları ziyaret etti. Jandarma ekipleri, kadınlara 6284 Sayılı Kanun ve KADES uygulaması hakkında bilgi verdi. Ayrıca, kadınların telefonlarına KADES uygulamasını indirerek, durumsal farkındalık oluşturulması amaçlandı ve broşür dağıtımı yapıldı.

Söke İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Aile içi Şiddetle Mücadele Kısım Amirliği, Karina bölgesinde görev yapan kadınları ziyaret etti. Burada kadınlara, 6284 Sayılı Kanun ve KADES uygulaması hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunuldu. Ayrıca, kadınların telefonlarına KADES uygulaması indirilerek, durumsal farkındalık oluşturmak amacıyla broşür dağıtımı yapıldı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.