X
Tugay, İzmir İl Başkanıyla Buluştu
Görüntülenme Sayısı : 43

Tugay, İzmir İl Başkanıyla Buluştu

ABONE OL
1 Nisan 2024 16:06
Tugay, İzmir İl Başkanıyla Buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, 31 Mart yerel seçimleri sonrası ilk ziyaretini parti örgütüne gerçekleştirdi. Tugay, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, il yönetimi ve partililerle bir araya geldi. Tugay, seçim sürecindeki çalışmaları ve verdikleri destek için teşekkür etti. Görüşme sonrası Dr. Cemil Tugay ve Şenol Aslanoğlu basın açıklaması gerçekleştirdi.

Aslanoğlu, 14 Mayıs Genel Seçimi sonrası gençlerin umudunu yitirdiğini, fakat 1 Nisan sabahına umutla uyandıklarını belirtti. Özgür Özel ve parti yetkililerinin emeklerine teşekkür eden Aslanoğlu, Cemil Tugay’ın partiye ve adaylığı süresince gösterdiği başarıya vurgu yaptı. Aslanoğlu, Tugay’ın İzmir’e yakışacağını ve partili arkadaşları ile birlikte mücadele etmekten gurur duyduklarını ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart seçimlerinde kazandığı başarılardan bahseden Dr. Cemil Tugay, 14 büyükşehir, 20 il, 337 ilçe ve 48 belde belediyesini partinin kazandığını açıkladı. 420 belediyenin CHP tarafından kazanıldığını ifade eden Tugay, İzmir halkının partinin ilkelerine ve kimliğine olan güvenini vurguladı. Tugay, halkın kendisine verdiği desteği ve sorumluluğun farkında olduğunu belirtti.

Tugay, aldığı oy oranlarının önemi olmadığını vurgulayarak, halka sunacakları hizmetlerin esas olduğunu dile getirdi. Kendisine verilen görevi boşa çıkarmamak için çalışacaklarını ifade eden Tugay, parti örgütü ve seçmenlere teşekkür etti. Türkiye’nin umutla dolu bir ülke olacağına inandığını belirten Tugay, hizmette dürüst ve adil olacaklarının altını çizdi.

Aslanoğlu, İzmir’in halkının umutla dolu olduğunu ve Türkiye için güzel günlerin başlangıcının 1 Nisan olduğunu belirtti. Tugay ve parti örgütünün önümüzdeki dönemde sadece hizmet etme düşüncesiyle hareket edeceklerini ifade etti. Adayların büyük emekler verdiğini ve bu emeklerin sonucunu seçimlerde gördüklerini belirten Tugay, Türkiye genelindeki değişim hareketine vurgu yaptı.

Son olarak, İzmir’de en düşük oy alan Kiraz ilçesi köylerinde yapılan çalışmaların önemine değinen Tugay, halkın mevcut iktidardan rahatsız olduğunu ve değişim istediğini dile getirdi. Parti örgütü ve halkın desteğiyle önlerindeki dönemde halka hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Tugay, Türkiye’yi daha adil ve umut dolu bir ülke haline getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.