X
ADD Genel Kurul Toplantısı: Atatürkçü Düşünce Derneği’nde Vizyon Belirleme
Görüntülenme Sayısı : 9

ADD Genel Kurul Toplantısı: Atatürkçü Düşünce Derneği’nde Vizyon Belirleme

ABONE OL
16 Mart 2024 15:13
ADD Genel Kurul Toplantısı: Atatürkçü Düşünce Derneği’nde Vizyon Belirleme
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ADD Genel Kurul toplantısı, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, ADD Gençlik Kurulu Başkanı Nihat Arda Mercan, ADD önceki dönem İlçe Başkanı Tuncay Kireç, Güllü Kartal ve çevre ilçelerden gelen ADD İlçe Başkanları ile dernek üyelerinin katılımıyla Selçuk Cemevi’nde gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, ADD’nin Atatürk ilke ve devrimlerini yaşatma konusundaki önemini vurgulayarak, derneğin kamu yararına çalışan ve Atatürkçü düşüncenin temelini oluşturan bir yapıya sahip olduğunu belirtti. Atatürkçü Düşünce Derneği’nin siyasi bir fikre sahip olduğunu dile getiren Sengel, derneğin cumhuriyetçi, çağdaş, laik ve Atatürkçü olduğunu ifade etti.

Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, Cumhuriyet Halk Partisi’nden gençlerin Atatürkçü Düşünce Derneği’nde yetiştiğini ve burada kimliklerini bulduklarını belirtti. Sengel, derneğin Cumhuriyet Halk Partisi’ne, geleceğe ve Efes Selçuk’a siyasetçiler yetiştirme misyonunu üstlendiğini ifade etti. ADD Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Akgüneş ise konuşmasında, uzun yıllar dernekte görev alan ve emeği geçen rahmetli Şükrü Özkaynak’ı anarak duygusal anılarını paylaştı. Akgüneş, ADD’nin genç ve dinamik bir kadroyla hareket ederek Atatürkçü düşünceyi yaymayı ve üyeleri bir araya getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Akgüneş’in Başkanlığındaki ADD Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri arasında Gamze Çiftçi, Tolga Mert, Ulaş Erol, İlknur Çiftçi, Vidan Akkurt ve Mustafa Koçak yer alırken; Denetim Kurulu Üyeleri Nuri Keskin, Aliye Ermiş ve Gerçek İşçen, Disiplin Kurulu Üyeleri ise Yıldız Çalışkan, Yeşim Kopan ve Suna Gündoğdu olarak belirlendi. Akgüneş, derneğin amacının sadece işletmecilik yapmak olmadığını, Atatürkçü düşünceyi korumak ve gençlere aktarmak olduğunu vurguladı. ADD Selçuk, dağılan üyeleri tekrar bir araya getirerek birlikte hareket etmeyi hedefleyen enerjik bir yapıya sahip olacak.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.