X
Esat Tanık: Çeşme’ye Gençlik ve Spor Vizyonu
Görüntülenme Sayısı : 16

Esat Tanık: Çeşme’ye Gençlik ve Spor Vizyonu

ABONE OL
16 Mart 2024 15:20
Esat Tanık: Çeşme’ye Gençlik ve Spor Vizyonu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık, 31 Mart yerel seçimleri öncesi halkla buluşmalarına devam ediyor. Tanık, vatandaşların sorunlarını dinleyerek herkesin başkanı olacağını ve birlikte güzel günler geçireceklerini söylüyor.

Tanık, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Atatürk’ün liderliği ve vizyonundan ilham aldıklarını ve ülkeyi daha ileriye taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtiyor. Sevgi ve özveri dolu bir gün geçirmeyi dileyen Tanık, Atatürk’ün izinden yürüyeceklerini vurguluyor.

Çeşme Turizm Fakültesi’ni ziyaret eden Tanık, AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte gençler ve sporcularla bir araya geldi. Kasapoğlu’nun da katıldığı spor söyleşisinde gençlere destek olacaklarını ve sporun her alanında çalışmalar yapacaklarını dile getiren Tanık, ülkeye değerli katkılar sağlamak istediklerini belirtiyor.

Alaçatı esnafını da ziyaret eden Tanık, esnafa bol kazançlar ve başarılar diliyor. Samimi sohbetler ve destekleri için teşekkür eden Tanık, esnafın bereketli günler geçirmesini umut ediyor.

Esat Tanık, seçim çalışmaları kapsamında hız kesmeden vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Herkesin başkanı olacağını ve birlikte güzel günler yaşayacaklarını söyleyen Tanık, Atatürk’ün ilham veren liderliğiyle ülkeyi daha ileriye taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını açıklıyor.Çeşme Turizm Fakültesi’ni AK Parti İzmir MilletvekiliMehmet Muharrem Kasapoğlu ile ziyaret eden Tanık, gençler ve sporcularla bir araya gelerek spora destek olacaklarını ifade ediyor. Alaçatı’da esnafı ziyaret eden Tanık, esnafa bereketli günler ve kazançlar diliyor. Samimi sohbetlerin ardından desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletiyor.

Esat Tanık, seçim çalışmaları kapsamında halkla bir araya gelerek sorunları dinliyor ve herkesin başkanı olacağını belirtiyor. Atatürk’ün liderliği ve vizyonundan ilham aldıklarını söyleyen Tanık, ülkeyi daha ileriye götürmek için ellerinden geleni yapacaklarını açıklıyor.Çeşme Turizm Fakültesi’ni ziyaret eden Tanık, gençlere ve sporculara destek olacaklarını vurguluyor. Alaçatı’da esnafı ziyaret eden Tanık, bol kazançlar ve kolaylıklar diliyor. Samimi sohbetler için esnafa teşekkürlerini iletiyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.