X
Akdeniz: “Menderes için gerçek belediyecilik!”
Görüntülenme Sayısı : 44

Akdeniz: “Menderes için gerçek belediyecilik!”

ABONE OL
26 Mart 2024 22:02
Akdeniz: “Menderes için gerçek belediyecilik!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz, seçim çalışmaları çerçevesinde Çakaltepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada, vatandaşların sorunlarını dinleyen Akdeniz, bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak Nisan ayında gerçek belediyecilikle buluşulacağını ve hemşehrilerin talep ve beklentilerine cevap vereceklerini belirtti. Akdeniz’in amacının Menderes’in potansiyelini artırmak ve memlekete değer kazandırmak olduğunu vurguladı.

Başkan Adayı Akdeniz, Palamutarası’nda ziyarette bulundu ve bu ziyareti sosyal medya hesabından paylaşarak, Menderes’in her mahalle ve köyünün hak ettiği değeri alması için var güçleriyle çalışacaklarını ifade etti. Akdeniz, her mahallenin gelişimine ve değerine katkı sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi.

Akdeniz’in bir sonraki durağı Gölovası Mahallesi oldu. Burada da vatandaşlarla bir araya gelen ve sohbet eden Akdeniz, Menderes’i tarımdan sanayiye, turizmden iş gücüne her alanda ileriye taşımak istediklerini belirtti. İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Menderes’in sahip olduğu nimetlerin daha da artması için nitelikli projeler geliştirmek istediklerini dile getirdi.

Ahmetbeyli Mahallesi’ne de ziyarette bulunan Akdeniz, esnafların işlerine ve aşlarına bereket katacaklarını ve tüm esnafların yanlarında olacaklarını söyledi. Akdeniz, esnafların mahalleleri ve sokaklarına değer kattığını ve onların desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Sinan Akdeniz’in seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği bu ziyaretlerde, Menderes’in potansiyelini artırmayı, mahallelerin ve köylerin hak ettikleri değeri almalarını sağlamayı hedeflediği görülüyor. Akdeniz, hemşehrilerinin talep ve beklentilerine cevap vermek, memlekete değer kazandırmak ve Menderes’in gelişimine katkı sağlamak için var gücüyle çalıştıklarını belirtiyor. Akdeniz, Menderes’in sahip olduğu güzellikleri ve potansiyeli ön plana çıkarmayı, nitelikli projelerle ilçenin kalkınmasına destek olmayı amaçlıyor. Ahmetbeyli Mahallesi’nde esnafların yanında olduklarını belirten Akdeniz, onların işlerine bereket katacaklarını söylüyor ve esnafın mahallelere değer kattığını vurguluyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.