X
CHP Genel Başkanı Özgür Özel İzmir’de Vapur İskelelerini Bilmiyor!
Görüntülenme Sayısı : 47

CHP Genel Başkanı Özgür Özel İzmir’de Vapur İskelelerini Bilmiyor!

ABONE OL
26 Mart 2024 19:35
CHP Genel Başkanı Özgür Özel İzmir’de Vapur İskelelerini Bilmiyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Partil İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, İzmir’deki vapur iskelerinin işletmelerinin belediyeye ait olmadığını bilmediğini belirterek eleştirdi. Saygılı, Özel’in cehaletini ortaya koyduğunu ve ağzından çıkanı kulağı duymaz hale geldiğini söyledi. Özel’in Izmir’in vapur iskelelerindeki işletmelerin kime ait olduğunu bilmediğini iddia etti ve Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı’nın bu konuda yetkili olduğunu vurguladı. Saygılı, Özel’in seçim yaklaştıkça paniğe kapıldığını ve mevzuatı, siyasi ahlakı tanımadığını savundu.

Saygılı, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in sürekli İzmir’e ziyaretler gerçekleştirdiğini ancak miting yapamadığını dile getirdi. Özel’in, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı gibi davrandığını ve Cemil Tugay ile rekabet içinde olduğunu söyledi. Saygılı, Özel’in İzmir’e geldiğinde ilçe ilçe dolaştığını ancak miting yapmadığını, çaresizlik içinde olduğunu ve halkı kandırmaya çalıştığını belirtti. Saygılı, Özel’in devletle belediyelerin yetkilerini bilmediğini açıkça gösterdiğini ifade etti ve İzmir halkının CHP’nin taktiklerine kanmayacağını söyledi.

Özgür Özel’in bilgisizliğini ve yanlış politikalarını eleştiren Saygılı, Özel’in korku salmaya çalıştığını ancak halkın bu oyunu bozacağını belirtti. Saygılı, Özel’in korkusunun ecele fayda sağlamayacağını ve halkın gerçeği göreceğini savundu. Saygılı, Özel’in İzmir’in genel başkanı gibi davrandığını ve yanlış bilgiler verdiğini öne sürdü. Saygılı, Özel’in yalanlarını ve içindeki kötü niyeti halka yaymaya çalıştığını ifade etti.

Bilal Saygılı, Özgür Özel’e yönelik eleştiri ve uyarılarını sosyal medya aracılığıyla da paylaştı. Saygılı, Özel’in yanlış bilgilerle halkı kandırmaya çalıştığını ve gerçekleri gizlemeye çalıştığını söyledi. Saygılı, Özel’in vaatlerinin gerçekçi olmadığını ve halkı yanılttığını belirtti. Saygılı, Özel’in seçim yaklaştıkça paniklediğini ve doğru politikalar üretmediğini savundu. Saygılı, Özel’in korkusunun gereksiz olduğunu ve halkın doğruyu göreceğini vurguladı.

Sonuç olarak, Bilal Saygılı, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i eleştirdiği açıklamalarında, Özel’in bilgisizliğini, yanlış politikalarını ve korkusunu vurguladı. Saygılı, Özel’in İzmir’e yoğun ilgi göstermesine rağmen doğru adımlar atmadığını ve halkı yanıltmaya çalıştığını savundu. Saygılı, Özel’in gerçekleri gizlemek yerine halka doğru bilgileri aktarması gerektiğini belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.