X
Aliağa’da Serkan Acar Yeniden Başkan!
Görüntülenme Sayısı : 44

Aliağa’da Serkan Acar Yeniden Başkan!

ABONE OL
1 Nisan 2024 01:32
Aliağa’da Serkan Acar Yeniden Başkan!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir’in kuzeyinde yer alan Aliağa’da gerçekleşen yerel seçimlerde, mevcut Belediye Başkanı Serkan Acar’ın tekrar seçilmesi sonucu çıktı. Serkan Acar, Cumhur İttifakı’nın desteğiyle MHP’den Aliağa Belediye Başkanlığı’na yeniden aday gösterilmiş ve seçimlerde çoğunluğun oyunu alarak Aliağa Belediye Başkanı olarak yeniden seçildi.

1976 yılında Karşıyaka’da doğan Serkan Acar, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tercih etti. Hukuk alanındaki kariyerine çeşitli hukuk bürolarında çalışarak başlayan Acar, daha sonra kendi hukuk bürosunu açtı. Atık kabloların geri kazanımı konusunda uluslararası düzeyde çalışmalar yaparak çevre sağlığına katkıda bulundu. Ege Bölgesi Sanayiciler Odası tarafından çevre sağlığına yaptığı katkılardan dolayı “Çevre Ödülü”ne layık görüldü ve bu alanda yurt içinde ve yurt dışında projeler gerçekleştirdi. Evli ve 2 çocuk babası olan Serkan Acar, 2019 Yerel Seçimlerinde MHP’den Aliağa Belediye Başkan adayı olarak seçimlere girdi.

Aliağa halkı, Serkan Acar’ın geçmişteki çalışmalarını takdir ederek Aliağa Belediye Başkanlığına tekrar seçilmesine karar verdi. Acar’ın çevre konusundaki duyarlılığı ve yaptığı başarılı projeler, Aliağa’nın çevre ve yaşam kalitesini arttırmasında önemli bir rol oynadı. Yeniden seçilerek Aliağa Belediye Başkanı olan Serkan Acar, halkın desteğini arkasına alarak görevine devam edecek.

Seçim sonuçlarına göre kesinleşmemiş olsa da, Serkan Acar’ın tekrar Aliağa Belediye Başkanlığına seçilmiş olması, ilçedeki halkın Acar’a olan güveninin bir göstergesi olarak değerlendirildi. Yapılan oylama sonucunda, Aliağa’nın geleceğinin yine Serkan Acar liderliğinde şekilleneceği belirtildi. Seçim sonuçlarıyla ilgili detaylar ve güncellemelerin yapılacağı belirtilerek, Aliağa’nın hizmetlerine devam edecek olan Serkan Acar’ın yönetiminde ilçenin daha da gelişeceği vurgulandı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.