X
Bodrum-Anamur Arasında Fırtına Uyarısı!
Görüntülenme Sayısı : 39

Bodrum-Anamur Arasında Fırtına Uyarısı!

ABONE OL
21 Mart 2024 23:06
Bodrum-Anamur Arasında Fırtına Uyarısı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıya göre Bodrum-Anamur arasında yarın (22 Mart 2024 Cuma) öğle saatlerinden itibaren kuzey ve kuzeybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (50-74 km/saat) fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın aynı gün gece saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenmektedir. Özellikle balıkçılar ve denizciler olmak üzere herkesin bu olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Bodrum-Anamur arasında kuzey ve kuzeybatıdan esmesi beklenen fırtına Cuma günü öğle saatlerinden itibaren etkisini gösterecek. Rüzgarın 50 ila 74 km/saat hızında eseceği tahmin edilirken, fırtınanın aynı gün gece saatlerinde yatışması beklenmektedir. Bu durumda, özellikle balıkçılar ve denizcilerin dikkatli olması, muhtemel olumsuzluklara karşı tedbirli davranması gerekmektedir.

Fırtına uyarısı, Bodrum-Anamur arasında Cuma günü öğle saatlerinden itibaren rüzgarın kuzey ve kuzeybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde esmesi bekleniyor. 50 ila 74 km/saat hızındaki rüzgarın fırtına şeklinde eseceği belirtilirken, fırtınanın aynı gün gece saatlerinde etkisinin azalması bekleniyor. Balıkçılar ve denizcilere yapılan uyarıda, olumsuzluklara karşı dikkatli olunması ve gerekli tedbirlerin alınması gerektiği vurgulanmaktadır.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmeye göre, Bodrum-Anamur arasında Cuma günü öğle saatlerinden itibaren kuzey ve kuzeybatıdan esmesi beklenen fırtına, 22 Mart 2024 tarihinde etkisini gösterecek. 6 ila 8 kuvvetindeki rüzgarın 50 ila 74 km/saat hızında eseceği tahmin edilirken, fırtınanın aynı gün gece saatlerinde etkisini kaybetmesi öngörülmektedir. Uyarıda, balıkçılar ve denizcilere muhtemel olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları ve tedbir almaları çağrısında bulunulmaktadır.

Bodrum-Anamur arasında meydana gelmesi beklenen fırtına nedeniyle Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda, Cuma günü öğle saatlerinden itibaren kuzey ve kuzeybatıdan esmesi beklenen rüzgarın 6 ila 8 kuvvetinde (50-74 km/saat) eseceği belirtilmektedir. Fırtınanın aynı gün gece saatlerinde etkisini kaybetmesi öngörülmektedir. Uyarıda özellikle balıkçılar ve denizcilere olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları ve gerekli tedbirleri almaları gerektiği hatırlatılmaktadır.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.