X
Cemil Tugay, Karşıyaka’da Oyunu Kullandı
Görüntülenme Sayısı : 43

Cemil Tugay, Karşıyaka’da Oyunu Kullandı

ABONE OL
31 Mart 2024 17:05
Cemil Tugay, Karşıyaka’da Oyunu Kullandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Cemil Tugay, 31 Mart yerel seçimleri için oyunu kullanmak üzere eşi Öznur Tugay ile birlikte Karşıyaka’da bulunan Sandık No 2110’da yer alan Şehit Polis Samet Kırcalı Ortaokulu’nda bulunan sandığa gitti. Saat 12.30’da oy kullanma işlemini gerçekleştiren Tugay, seçim sürecinin sonunda geldikleri bu önemli güne değer vererek halkın kararını beklediklerini belirtti.

Cemil Tugay, seçim dönemi boyunca yürütülen kampanyanın ardından nihayet halkın karar verme gününün geldiğini ifade etti. Demokrasi ortamının yaşanmasıyla mutlu olduklarını belirten Tugay, CHP’nin değişim sürecinde yer alan ilk yerel seçimde başarılı olacaklarına inandığını söyledi. Akşam saatlerini heyecanla beklediklerini dile getiren Tugay, halkın teveccühünü kazanmayı umduklarını sözlerine ekledi. Ancak sonucun ne olursa olsun, halkın kararının en doğru olanı olduğunu belirten Tugay, seçim sürecine katkı sağlayan, emek veren herkese teşekkür etti.

Karşıyaka’da bulunan oyunu kullandıktan sonra basına açıklamalarda bulunan Cemil Tugay, şehirleri için, Türkiye için ve güzel günlerin başlangıcı olması dileğiyle sonuçların hayırlı olmasını temenni etti. Seçime katılan herkesi kutlayan Tugay, demokrasi adına önemli bir günü geride bıraktıklarını ve halkın iradesine saygı duyduklarını vurguladı. Sandık başlarında görev alan herkese teşekkür eden Tugay, seçim sürecine katkı sağlayan ve demokrasiye destek veren herkesin önemine işaret etti.

Cemil Tugay ve eşi Öznur Tugay, seçim sonuçlarını heyecanla beklerken, halkın vereceği karara saygı duyacaklarını ve kazananın İzmir olduğunu belirten açıklamalar yaptılar. Seçimin Türkiye için önemli bir demokratik süreç olduğunu belirten Tugay, halkın iradesine saygı duymak ve sonucun şehir için en iyisini getireceğine inanmak gerektiğini dile getirdi. Seçim sonuçlarının İzmir ve Türkiye için hayırlara vesile olmasını dileyen Tugay, demokrasinin gücünü bir kez daha göstermiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.