X
Ceyda Bölünmez Çankırı: “İzmir Kazanacak, Konak Kazanacak!”
Görüntülenme Sayısı : 53

Ceyda Bölünmez Çankırı: “İzmir Kazanacak, Konak Kazanacak!”

ABONE OL
31 Mart 2024 16:30
Ceyda Bölünmez Çankırı: “İzmir Kazanacak, Konak Kazanacak!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti’nin Konak Belediye Başkanı adayı olarak seçime katıldı. Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu kullandı ve oy kullanmadan önce ailesiyle birlikte okuldaki sandık görevlilerini ziyaret etti. Eşi Talip Çankırı, çocukları Ceyla ve Kaan Çankırı ile birlikte sandık görevlilerine kolaylıklar dileyerek 60 günlük kampanya sürecini ve İzmir’deki görevlerini tamamlamanın mutluluğunu dile getirdi.

Çankırı, seçim sürecinde İzmir halkının vicdan terazisine hizmeti koyduklarını ve hizmetin önemli olduğunu vurgulayarak İzmir’in kazanacağını ve Konak’ta yaşayanların kazanacağını ifade etti. Demokratik haklarını kullanan ve oy kullanan herkese teşekkürlerini iletip, Konaklı hemşerilerine de sandık başında haklarını kullanmaları gerektiğini söyledi.

Özellikle seçim kampanyası sürecinde tempolu ve nezaketli bir çalışma yürüttüklerini belirten Çankırı, kazasız belasız bir şekilde seçim sürecini tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. İzmir’de yapılan kampanyanın güzel ve öğretici bir deneyim olduğunu dile getiren Çankırı, halkın vicdan terazisine hizmeti koyduklarında hizmetin değerini anlayacaklarını düşündüğünü ifade etti.

Seçim günü olmasının demokratik bir görevi yerine getirmenin heyecanını taşıyan Ceyda Bölünmez Çankırı, ailesiyle birlikte oy kullanarak İzmir’in ve Konak’ın geleceği için en iyisini diledi. Seçim sonuçlarının halkın lehine olmasını umut eden Çankırı, oyunu kullandıktan sonra da seçim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

AK Parti Konak Belediye Başkanı adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, oyunu kullandıktan sonra seçim standında da halkla buluşarak desteklerini beklediklerini ve İzmir için önemli adımlar atacaklarını dile getirdi. Halkın güvenini kazanacaklarını ve Konak’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getireceklerini ifade eden Çankırı, seçim sonuçlarının İzmir ve Konak halkı için hayırlı olmasını temenni etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.