X
CHP’den Nilüfer Çınarlı Mutlu Halkla Buluştu!
Görüntülenme Sayısı : 45

CHP’den Nilüfer Çınarlı Mutlu Halkla Buluştu!

ABONE OL
26 Mart 2024 13:28
CHP’den Nilüfer Çınarlı Mutlu Halkla Buluştu!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Nilüfer Çınarlı Mutlu, seçim çalışmaları kapsamında Alsancak semtindeki vatandaşlarla Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Meclis üyesi adaylarının da katıldığı buluşmada, Konak için hayal ettiği projeleri anlatan Mutlu, katılımcıların sorularını cevapladı. Konuşmasında kentsel dönüşüme vurgu yapan Mutlu, Konak’ın gelişimini sürdürmek adına çeşitli planları olduğunu belirtti. Elektrik Fabrikası gibi kültürel mirasların restorasyonu ve dönüşümü için çalışmalar yapacaklarını vurguladı.

Vatandaşların kent yönetiminde söz sahibi olacağını vurgulayan Mutlu, çocuk, gençlik ve kadın meclislerinin faaliyetlerini artırarak sivil toplum kuruluşlarının daha aktif olmasını sağlayacaklarını belirtti. Yerleşke kurarak kira derdine son vereceklerini ve İnovasyon Merkezi açacaklarını söyledi. Belediyecilik anlayışlarının şeffaf ve hesap verebilir olacağını vurgulayan Mutlu, mahallelerdeki yaşam kalitesini artırmak için çeşitli projeler hayata geçireceklerini ifade etti.

Konak Kart projesiyle akıllı belediyeciliği ve sosyal belediyeciliği bir araya getireceklerini söyleyen Mutlu, aşevlerinin sayısını artırarak ihtiyaç sahiplerine destek olacaklarını belirtti. Kadın, genç ve engelli istihdamına önem vereceklerini ve genç sanatçılara destek programları sağlayacaklarını ifade etti.

Spor alanlarının çeşitlendirilmesi ve spor komplekslerinin açılması hakkında konuşan Mutlu, Kemer’de yüzme havuzlu spor kompleksi yapacaklarını açıkladı. Ayrıca çevre konularına da önem veren Mutlu, atıkların geri dönüşümünü sağlayacaklarını ve doğal gazın yaygınlaştırılması için çalışacaklarını belirtti.

Mutlu, gelecekte yapacakları işlere odaklanarak teşekkürlerini iletti ve seçim sonrası hemen çalışmaya başlayacaklarını söyledi. Ballıkuyu Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde de mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek, seçim sonrası yapacakları çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Her mahallede eşit hizmet alınmasını ve aşevlerinin sayısının artırılmasını vurgulayan Mutlu, Konak’ın daha mutlu ve yaşanabilir bir kent olması için çaba göstereceklerini belirtti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.