X
Çiftçioğlu: “Karşıyaka İçin Tasarruf Yok”
Görüntülenme Sayısı : 45

Çiftçioğlu: “Karşıyaka İçin Tasarruf Yok”

ABONE OL
30 Mart 2024 14:43
Çiftçioğlu: “Karşıyaka İçin Tasarruf Yok”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Karşıyaka Belediye Başkan adayı İsmail Çiftçioğlu, Belediye başkan adaylığını açıkladığı günden bu yana gerçekleştirdiği seçim kampanyası ve projeleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Cumhur İttifakı adayı olarak Karşıyaka halkının ilgisini çeken Çiftçioğlu, sıcak ve samimi diyaloglarıyla her yaştan insanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Karşıyaka’da belediye hizmetlerine yönelik sorunlara çözümler sunarak halkın hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Çiftçioğlu, yüzün üstünde projeyle halkın kalbini kazanmıştır.

Kampanya sürecinin sonlarına doğru, Çiftçioğlu Karşıyakalılara teşekkürlerini ileterek seçim sürecinde kendileriyle hoş sohbetler eden, fikirlerini paylaşan herkese teşekkür etmiştir. Karşıyakalıların taleplerini dinleyen Çiftçioğlu, ulaşımdan yeşil alanlara, can dostlardan sosyal tesislere kadar birçok konuda halkın problemlerine çözüm bulmayı amaçladıklarını belirtmiştir. Karşıyaka’da belediyenin hayata geçirdiği ve halkın memnun olduğu çalışmaların devam edeceğini söyleyen Çiftçioğlu, halkın memnuniyetinin kendileri için en önemli olduğunu vurgulamıştır.

Çiftçioğlu, yapacakları projeler için halkın desteğine ihtiyaç duyduklarını ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Zübeyde Anamızın emanetine sahip çıkarak birlikte daha ileriye gitmek istediklerini belirtmiştir. Çiftçioğlu, Karşıyaka’nın ruhuna uygun olarak katılımcılıkla ve şeffaflıkla yöneten en demokratik Belediye Başkanı olacağını ve halkın desteğiyle başaracaklarından emin olduğunu söylemiştir. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için 13 yıldır görev yapan Hamza Dağ’a destek çağrısında bulunmuştur.

Sonuç olarak, İsmail Çiftçioğlu seçim kampanyası süresince halkın taleplerini dinleyen, sorunlara çözüm arayan ve halkın memnuniyetini gözeten bir aday olarak Karşıyaka’da büyük ilgi görmüştür. Halkın desteğiyle Karşıyaka’nın sorunlarına çözüm bulmayı ve projelerini hayata geçirmeyi amaçlayan Çiftçioğlu, adaylığı boyunca halkın yanında olacağını ve onların güvenini boşa çıkarmayacağını belirtmiştir.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.