X
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Çiğli’de Devam Ediyor!
Görüntülenme Sayısı : 37

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Çiğli’de Devam Ediyor!

ABONE OL
27 Mart 2024 09:50
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Çiğli’de Devam Ediyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarına aralıksız devam ederek Çiğli’de bulunan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar yemeği programına katıldı. Programa AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Cumhur İttifakı Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Cumhur İttifakı Çiğli Belediye Başkan adayı Murat Gökçekaya, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Karace de katıldı.

Hamza Dağ, İzmir’e ekonomik katkı sağlayan herkesin faaliyetlerini desteklediğini belirtti ve 4 dönemlik milletvekilliği sürecinde, İzmirlilerin taleplerine çözüm bulmaya çalıştığını dile getirdi. Dağ, Buca Metrosu projesi, Karşıyaka Çiğli tramvay hattı, Çiğli Arıtma Tesisi 4. Ünitesi, Konak Tüneli, Yeşillik Caddesi gibi projelerin İBB yönetimi tarafından destek taleplerinin geciktirilmeden hayata geçirildiğini ifade etti.

Dağ, seçim sürecinde sokak sokak gezerek projelerini anlattıklarını ve şehrin sorunlarına karşı detaylı çözüm önerilerini sunduklarını söyledi. Ulaşımdan altyapıya, dönüşümden sosyal desteklere, spor ve kültürden tarıma kadar birçok alanda şehir için hayallerini gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade etti.

İzmir’in karmaşık sorunlarını çözümden sonra İZBAN’ı yer altına almanın şehre büyük fayda sağlayacağını ifade eden Dağ, projeleri gerçekleştirmek için çalışacaklarını ve bunun şehrin potansiyelini hayata geçirebileceğini söyledi. Rakip adaylara projeleri konuşmalarını, şehir için birlikte başarıya ulaşabileceklerini belirterek mesajlar veren Dağ, programın ardından takdim edilen hediye ile sona erdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.