X
Görkem Duman’dan Öğrenci Yurtları ve Dernek Ziyaretleri
Görüntülenme Sayısı : 25

Görkem Duman’dan Öğrenci Yurtları ve Dernek Ziyaretleri

ABONE OL
27 Mart 2024 00:27
Görkem Duman’dan Öğrenci Yurtları ve Dernek Ziyaretleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yerel seçimlere sayılı günler kala, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, saha çalışmalarına devam ediyor. Görkem Duman, öğrenci yurtlarını ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla bu etkileşimi duyuran Duman, gençlerin yuvası kabul edilen öğrenci yurtlarını ziyaret ettiklerini ve Buca’nın bir öğrenci kenti olduğunu vurguladı. Öğrencilere Belediyelerinin yanlarında olacakları mesajını veren Duman, onlarla birlikte olmanın keyifli olduğunu aktardı.

Duman’ın sonraki durağı Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi oldu. Duman, ziyareti sırasında Genel Başkan Yardımcısı Murat Bakan, önceki dönem Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak ve Bihlun Tamaylıgil, Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu ile birlikte derneği ziyaret etti. Duman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dernek başkanı ve üyelerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, Batı Trakya kökenli yurttaşlarla olan bağlarının önümüzdeki dönemde daha da güçleneceğini belirtti.

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği ise Duman’ın bir sonraki durağıydı. Dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelen Duman, yaptığı paylaşımla derneğe teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin sürekli olması temennisinde bulundu. Sosyal medya hesabından vatandaşlara seslenen Duman, Buca İlçe Başkanlığı’nda oy kullanmaya ve sandık görevlisi olmaya davet etti.

Yerel seçimlere sayılı günler kala, CHP Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman saha çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Gençlerle bir araya gelerek öğrenci yurtlarını ziyaret eden Duman, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla seçmenle etkileşim kurmayı hedefliyor. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi ve İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelen Duman, birlik ve beraberlik mesajları vermeyi ihmal etmiyor. Seçmenlere oy kullanmaya ve sandık görevlisi olmaya çağrıda bulunan Duman, halkın desteğini almaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.