X
Dr. Sadık Doğruer: Bergama Gençler İçin Bir Çekim Merkezi Olacak
Görüntülenme Sayısı : 43

Dr. Sadık Doğruer: Bergama Gençler İçin Bir Çekim Merkezi Olacak

ABONE OL
28 Mart 2024 13:37
Dr. Sadık Doğruer: Bergama Gençler İçin Bir Çekim Merkezi Olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer, Bergama’da genç nüfusunun önemine vurgu yaparak, gençlerin şehri sevmeleri için nedenler olması gerektiğini belirtti. Ayrıca Sayın Bakan ile birlikte yapılan çalışmalara değinerek, Bergama’nın gençler için cazip bir şehir olacağını ifade etti. Aynı zamanda Bakırçay’da gerçekleştirilen projelerdeki kararlılığa da değinen Doğruer, yeni dönemde daha fazla proje hayata geçireceklerini ve Bergama’yı Marka Şehir vizyonuna uygun hale getireceklerini söyledi.

İzmir Milletvekili Kasapoğlu ise Bergama’ya yakışır bir Şehir Stadyumu, Gençlik Merkezi ve Tenis Kortları yapılacağının sözünü verdi. Ayrıca Bergamalı sporseverler için halı saha ve kapalı spor salonu gibi tesislerin de planlandığını belirtti. Gençlik Merkezi, tenis kortları ve basketbol sahalarının Ağustos ayında tamamlanacağını söyleyen Kasapoğlu, verilen sözleri tutmaya devam edeceklerini ifade etti. Spora ve tesisleşmeye verdikleri önemi vurgulayan Kasapoğlu, Doğruer ve Koştu’nun gençlere yönelik yaptığı hizmetlerin devam edeceğini ve desteklerini esirgemeyeceklerini dile getirdi.

Kasapoğlu’nun Bergama ziyaretinde saha çalışması ve proje incelemelerine, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer ve Cumhur İttifakı Teşkilatı da eşlik etti. Bu ziyaret sırasında Bergama’nın geleceği için yapılan çalışmaların değerlendirildiği ve planların hayata geçirilmesi adına kararlı bir duruş sergilendiği belirtildi.

Doğruer ve Kasapoğlu, Bergama’nın gençler için daha yaşanabilir bir şehir olması adına ellerinden geleni yapacaklarını ve şehrin gelişimi için kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Ayrıca projelerin zamanında tamamlanması ve gençlerin spora daha fazla katılımını teşvik etmek amacıyla çalışmalarını sürdüreceklerini belirttiler. Bergama’nın gençler için cazibe merkezi haline gelmesi ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için ellerinden gelen her türlü çabayı göstereceklerini ifade ettiler.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.