X
Erdoğan’dan Seçim Sonrası Çağrı: ‘Milletin İradesine Sahip Çıkmaya Davet’
  • Hızır Basın
  • Gündem
  • Erdoğan’dan Seçim Sonrası Çağrı: ‘Milletin İradesine Sahip Çıkmaya Davet’
Görüntülenme Sayısı : 48

Erdoğan’dan Seçim Sonrası Çağrı: ‘Milletin İradesine Sahip Çıkmaya Davet’

ABONE OL
31 Mart 2024 17:44
Erdoğan’dan Seçim Sonrası Çağrı: ‘Milletin İradesine Sahip Çıkmaya Davet’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerine yönelik sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu. Erdoğan, paylaşımında oy verme işleminin saat 17.00 itibarıyla sona erdiğini belirterek, tüm vatandaşları sandıklara ve oylara sahip çıkmaları konusunda uyardı. Sonuçların kesinleşene kadar görevli oldukları sandıklardan ayrılmamaları ve milletin iradesine sahip çıkmaları gerektiğini vurguladı.

Erdoğan, dava arkadaşlarına seslenirken önemli bir çağrıda bulundu. Oy verme işlemi saat 17.00’de sona erdiği için artık sandıklara ve oylara sahip çıkma vakti geldiğini belirtti. Tüm vatandaşları, sonuçlar kesinleşene kadar sandık başından ayrılmamaları konusunda uyardı ve milletin iradesine sahip çıkmalarını önemsediğini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dava arkadaşlarına hitap ederek oy verme işleminin sona erdiğini duyurdu. Artık sandıklara sahip çıkma vakti geldiğini belirten Erdoğan, tüm vatandaşları görevli oldukları sandıklardan ayrılmamaları konusunda uyardı. Milletin iradesine saygı duyulması gerektiğini ve sonuçların kesinleşmesine kadar sabırla beklenmesi gerektiğini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile ilgili önemli bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı. Erdoğan, tüm vatandaşlara seslenerek oy verme işleminin sona erdiğini ve artık sandıklara sahip çıkılması gerektiğini belirtti. Milletin iradesine sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Erdoğan, sonuçların kesinleşmesine kadar sandık başından ayrılmamaları konusunda dava arkadaşlarına uyarıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri hakkında önemli bir duyuruyu sosyal medya hesabından paylaştı. Oy verme işleminin sona erdiğini duyuran Erdoğan, tüm vatandaşlara sandıklara ve oylara sahip çıkmaları çağrısında bulundu. Sonuçların kesinleşmesine kadar sabırla beklenmesi gerektiğini belirten Erdoğan, milletin iradesine saygı duyulması gerektiğini önemle vurguladı.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.