X
Güzelbahçe’de Mazbata Krizi Tatlıya Bağlandı
Görüntülenme Sayısı : 45

Güzelbahçe’de Mazbata Krizi Tatlıya Bağlandı

ABONE OL
3 Nisan 2024 18:54
Güzelbahçe’de Mazbata Krizi Tatlıya Bağlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

31 Mart’ta Güzelbahçe Belediye Başkanı seçilen Mustafa Günay, mazbata krizinin ardından yeni hakimin atanmasıyla mazbatasını aldı. CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan’ın yanı sıra Güzelbahçeliler ve partililer de törene katıldı. Günay, yaşanan ufak tatsızlığın yeni hakim sayesinde tatlıya bağlandığını belirtti.

Güzelbahçe’de 18 adayın yarıştığı seçimde birinci olarak seçilen CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Günay, mazbatasını aldı ve yeni dönemin başladığını vurguladı. Günay seçim sürecinde emek verip çalıştıklarını ve sonunda başarılı olduklarını söyledi. Örgütlerinin yoğun çaba sarfettiğini belirten Günay, seçimi kazanmalarının ardında kapı kapı dolaşan parti mensuplarına, kadın kollarına, gençlik kollarına, ilçe başkanına ve tüm destek veren Güzelbahçelilere teşekkür etti. 38 bin Güzelbahçeli’nin belediye başkanı olduğunu belirterek, seçimlerin ardından artık çalışma zamamının geldiğini ifade etti.

Mazbata töreninin ardından Günay, hâkime hanıma ve müdüre çiçek taktiminde bulundu. Bu jestle birlikte Güzelbahçe’deki kriz tatlı bir şekilde sonlanmış oldu. Yeni başkanın göreve başlamasıyla birlikte Güzelbahçe’de yeni bir dönemin başladığı belirtiliyor.rottle469

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.