X
Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir Göreve Başladı
Görüntülenme Sayısı : 51

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir Göreve Başladı

ABONE OL
3 Nisan 2024 18:07
Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir Göreve Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Torbalı Belediye Başkanı seçilen Övünç Demir, mazbatasını alarak görevine başladı. İlk olarak Torbalı Adliyesi’nde mazbatasını teslim aldıktan sonra belediye hizmet binası önünde toplanan binlerce vatandaşla buluştu. Her bir vatandaşla kucaklaşarak tebrikleri kabul eden Demir, sosyal belediyeciliğe vurgu yaparak israfı önleyeceğini ve kullandığı aracı bağışlayarak makam aracı olarak kullanacağını belirtti. Kimseyi ayırmadan çalışacaklarını söyleyen Demir, önemli bir konuşma gerçekleştirdi.

CHP Torbalı Belediye Başkanı Hakkı Polat, binlerce vatandaşın olduğu yere teşekkür ederek hitap etti. Demir ise “Bu ne güzel Torbalı böyle” diyerek, Türkiye genelinde büyük başarı elde ettiklerini ve sosyal demokrat halkçı belediyeciliği ön plana çıkaracaklarını söyledi. Gelecek planlarını açıklayan Demir, her kesimden insanın yanlarında olacaklarını vurguladı ve geçmiş dönem başkanı İsmail Uygur’u anarak önemli bir mesaj verdi.

Başkan Demir, Torbalı Belediyesi’nin halka mutluluk getireceğini ve ellerini bırakmayacaklarını belirtti. İşleri sonuçlandırmak için gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Demir, israfı önleyeceğini ve lüks harcamaları keseceğini söyledi. Meclis üyesi veya milletvekili yakını olsun fark etmeksizin çalışmayanı işten çıkaracaklarını belirten Demir, çalışanların arkasında olduğunu vurgulayarak şeffaflığı ön plana çıkardı.

Kendi şahsi aracını belediyeye bağışlayan Demir, makam aracı yerine kendi aracını kullanacağını açıkladı. Torbalı için bir ittifak oluşturacaklarını ve cumhuriyet ile Mustafa Kemal Atatürk’e bağlılıklarının altını çizen Demir, vaatlerde bulunmadan ve kimseye iş garantisi vermeden seçildiklerini söyledi. Sonrasında vatandaşlarla makamına geçen Demir, herkesle fotoğraf çektirerek seçim zaferini kutladı. Torbalı’nın yeni belediye başkanı olarak göreve başlayan Övünç Demir, halkçı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla belediyeyi yönetmek için söz verdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.