X
Hamza Dağ: CHP Genel Başkanının Sevgisi ve Paniği Artacak
Görüntülenme Sayısı : 30

Hamza Dağ: CHP Genel Başkanının Sevgisi ve Paniği Artacak

ABONE OL
27 Mart 2024 04:22
Hamza Dağ: CHP Genel Başkanının Sevgisi ve Paniği Artacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kendisine yönelik açıklamalarına cevap verdi. Dağ, Özel’in dünkü basın toplantısında kendisini 10 defa isimlendirmesinin seçime yaklaşmalarıyla artan sevgi ve endişelerden kaynaklandığını belirtti. Özel’in İzmirlilerin tercihinin korkusuyla başa çıkamadığını düşünen Dağ, sevgisinin artacağını ifade etti.

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Özgür Özel’in CHP’nin İzmir oyları için paniklediği yönündeki açıklamalarına cevap verdi. Dağ, İzmir’de bir dizi program kapsamında Ege İhracatçılar Birlikleri’nde gerçekleştirilen toplantının ardından Özgür Özel’e yanıt verdi.

Hamza Dağ, İzmir’de seçim çalışmaları kapsamında Torbalı ilçesi Ayrancılar Mahallesi’nde esnafla buluştu. Burada yaptığı konuşmada Özgür Özel’in özlediği sevgiyi seçime yaklaşmalarıyla ilgili olduğunu belirtti. Dağ, seçim çalışmalarını bayram havasında yürüteceklerini ve İzmirlilere demokrasi havası yaşatacaklarını vurguladı.

Özel’in her İzmir ziyaretinde kendisiyle ilgili açıklamalar yaptığını belirten Dağ, esprili bir dille Özel’in siyasete atılma sürecini eleştirdi. Dağ, Özel’in seçime yaklaşmasıyla sevgisinin ve paniğinin arttığını düşündüğünü ifade etti. Özel’in en kısa süreli CHP Genel Başkanı olma korkusunun İzmirlilerin tercihleri üzerinde etkili olabileceğini söyledi ve sevgisinin devam edeceğine inandığını dile getirdi.

Sonuç olarak, Hamza Dağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in eleştirilerine cevap vererek seçim yaklaştıkça sevgisinin arttığını düşündüğünü ve İzmirlilerin tercihlerinin önemli olduğuna inandığını belirtti. Dağ, seçim çalışmalarını bayram havasında yürüteceklerini ve İzmirlilere demokrasi havası yaşatacaklarını ifade etti.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.